Jump to content



Κανόνι το E-Direct (?)


Wizard!

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ison

Αντε σειρα εχει ο Γεραρδος :hehe:

Χαχα από το στόμα μου το πήρες.

’ντε να δω το(ν?) Βασιλάκη να παρακαλάει για δουλειά στο ζωολογικό κήπο (δεν νομίζω ότι χρειάζεται να πω σε ποιο τμήμα) και δεν θέλω τίποτα άλλο.

:p

Σοβαρά τώρα, αν είναι αλήθεια η όλη ιστορία, μου κάνει λογικό. Αναρωτιόμουν πως είναι δυνατόν η Ελληνική αγορά να έχει χώρο για μία ακόμη μεγάλη αλυσίδα (με τέτοια ραγδαία εξάπλωση).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 20:03]

Ναι πράγματι.

Δεν φτάνει επίπεδο Σεφερλή αλλά πλησιάζει.

καλα νταξ..........μας συγχωρεις που ριχνουμε τοσο το επιπεδο αλλα τωρα μιλανε οι real mucho man (sic):p

On topic

να πω την αληθεια εβλεπα κατι προσφορες και τιμες τελειως παλαβες........να δω τωρα οποιος αγορασε προιοντα εισαγωγων απο e-direct που θα απευθυνθει εαν χρειαστει service rma και δεν θα καλυπτονται απο ελληνικες αντιπροσωπειες.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Πώς διάολο έχασα την ευκαιρία εγώ να ψωνίσω από εκεί?

Μα το skroutz δεν τό ξεραν τα λαμόγια?

600Κ ξε 600Κ νομίζω ότι αν διαβάζουν αυτό οι αφοί πωςτουςλένε θα συνειδητοποιήσουν ότι απέτυχαν παταγωδώς ως επιχειρηματίες.

Link to comment
Share on other sites

εγώ είχα πάρει ένα ποντίκι σε συσκευασία σακούλας απο 40 που έπαιζε παντού στα 25

λέτε να τους έριξα όξω?

παρακαλείται ο παντεπόπτης να σταματήσει τις κατάρες για το hardware που δεν μου έχει πουλήσει :)

Link to comment
Share on other sites

What a con!!!!

600 χιλιάρικα είναι 600χιλιάρικα... άλλοι σκοτώνουν για 5 και 10.....

Ευτυχώς που δεν βρήκα να παρκάρω και δεν πήγα ποτε στο κατάστημα Πειραιά...

Φαντάζομαι οτι θα παίζει 1η είδηση στο STAR? :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DarkSaga [Χθες, στις 21:22]

εγώ είχα πάρει ένα ποντίκι σε συσκευασία σακούλας απο 40 που έπαιζε παντού στα 25

λέτε να τους έριξα όξω?

Τι λες τώρα;Εγώ πήρα ολόκληρο υπολογιστή από αυτούς!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από white_devil [Σήμερα, στις 22:14]

Τι λες τώρα;Εγώ πήρα ολόκληρο υπολογιστή από αυτούς!

Και εγω φιλε μου το ιδιο...

Τον αγορασα τον οκτωβριο, αλλα μεχρι τωρα μονο η οθονη (ΦΤΟΥ!!! και το πολυμηχανημα:cry: )

εχει μεινει ιδιο...

Βασικα σαν εταιρια, μια χαρα ηταν. Μεσα σε 2 μερες ειχα το μηχανημα στην πορτα μου (καλαματα).

Και ρωταω τωρα... Εαν χαλασει κατι... τι κανουμε???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris

Πώς διάολο έχασα την ευκαιρία εγώ να ψωνίσω από εκεί?

Μα το skroutz δεν τό ξεραν τα λαμόγια?

στο insomnia διάβασα ότι ειχαν ζητήσει να βγούν απο το skroutz απο μόνοι τους.

Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια λιγ αμου κανουν τα 600 χιλιαρικα για να μπουν σε τοσο κοπο..ενταξει οχι οτι δεν περνας καλα αν πας κανα Ριο αλλα δεν ειναι και τα τρελα λεφτα (δες ομολογα). Πιστευω οτι υπαρχει και αλλο μετρητο το οποιο δεν γνωριζουμε και το εχουν τσεπωση.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

600Κ ξε 600Κ νομίζω ότι αν διαβάζουν αυτό οι αφοί πωςτουςλένε θα συνειδητοποιήσουν ότι απέτυχαν παταγωδώς ως επιχειρηματίες.

Όποιος χάνει στα χαρτιά κερδίζει στην αγάπη φίλτατε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison [Σήμερα, στις 02:47]

Παντως ρε παιδια λιγ αμου κανουν τα 600 χιλιαρικα για να μπουν σε τοσο κοπο..ενταξει οχι οτι δεν περνας καλα αν πας κανα Ριο αλλα δεν ειναι και τα τρελα λεφτα (δες ομολογα). Πιστευω οτι υπαρχει και αλλο μετρητο το οποιο δεν γνωριζουμε και το εχουν τσεπωση.

Κι εγώ αυτό νομίζω...Κατά την γνώμη μου είναι "λίγα" 600.000 ευρώ. Μπορεί να σκέφτομαι και λάθος, βέβαια :...:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.