Jump to content



Αλλο ενα κλασσικο ποστ με τιτλο: ''Ποιες μνημες να παρω?''


jimakos21

Recommended Posts

Λοιπον, παιδια να μην πολυ φλιαρω μετα απο πολυ συζητηση με τα παιδια σε ενα ποστ που εκανα--> http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=40096

αποφασισα να καθυστερησω την αγορα καρτας γραφικων και να προχωρησω σε αγορα μνημων που σιγουρα μου ειναι απαραιτητες για αργοτερα! :o

Εχω λοιπον, το παρον που βλεπετε στην υπογραφη μου...αργοτερα (σεμπτεμβρη) θα παω σε νεο επεξεργαστη και vga. :)

Ενδιαφερομαι λοιπον, για μνημες δινω μεχρι 200eurο (ισος κατι παραπανω κατι παρακατω) ενδιαφερομαι για overclock και δεν εχω καποια ιδιαιτερη προτιμηση σε καποια εταιρια..Μονο μια μεγαλυτερη συμπαθια στις ocz.

ΥΓ: Και τωρα εχω να εκφρασω μια απορια(μη γελασετε) :...: Αλλα ειμαι ακομα αρχαριος.

Λοιπον, καποιες μνημες λενε SLI?? WTF>>????:wassat: :wassat: :o

Link to comment
Share on other sites

Απορείς????? Τι το διαφορετικό από τα υπόλοιπα "Τι μνήμες να πάρω" θρεντς έχει το δικό σου?????

ps. SLI στις μνήμες είναι περίπου το ίδιο πράγμα με τα EPP Profiles. Στις μητρικές που το υποστηρίζουν αναλαμβάνει το "αυτόματο" OC ας πούμε. Google is your friend:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Απορείς????? Τι το διαφορετικό από τα υπόλοιπα "Τι μνήμες να πάρω" θρεντς έχει το δικό σου?????

ps. SLI στις μνήμες είναι περίπου το ίδιο πράγμα με τα EPP Profiles. Στις μητρικές που το υποστηρίζουν αναλαμβάνει το "αυτόματο" OC ας πούμε. Google is your friend:T:

Με αυτα που λες τοτε πιος ο λογος να υπαρχει το forum ???

Δλδ τι?? Βαρεθηκαν και δεν βοηθανε τα κλασικα ποστς οι πιο εμπειροι! Μονο δλδ τα πιασαρικα?

Μ'αυτα που λες να μην ρωταμε πια τα κλασικα στο λαμπ.....!

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις οταν σε καποια search αυτα που ζηταει ο αλλος δεν σε καλυπτουν πληρως και θες να δεις πως θα καλυφθεις με το δικο σου συστημα πρεπει να ποσταρεις..Και οταν η απαντιση απο εναν mod ειναι αυτη....Τι να πεις.....

Link to comment
Share on other sites

μπορείς όμως πάντα, να συνεχίσεις με τη δική σου ερώτηση σε κάποιο ήδη υπάρχον thread. Είμαι σίγουρος ότι τότε θα σου απαντούσαν περισσότεροι :flower:

Για παράδειγμα, εγώ προσωπικά θα συνέχιζα σε αυτό

Έτσι, από μια πολύ πρόχειρη αναζήτηση

Link to comment
Share on other sites

Kαι ολο αυτο για ποιον λογο? Ποιο το προβλημα εναν νεο θρεντ?? Αν οντως ο κοσμος του λαμπ εχει ξεφυγει απο την ιδαιολογια να απανταει πλεον στα κλασικα θεματα πια η διαφορα να απαντηση σε ενα καινουργιο η ενα παλαιο θρεντ!

Ειναι θεμα σκεψης! Δεν πιστευω οτι ειναι θεμα παλαιου καινουργιου....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 19:26]

Ξερεις οταν σε καποια search αυτα που ζηταει ο αλλος δεν σε καλυπτουν πληρως και θες να δεις πως θα καλυφθεις με το δικο σου συστημα πρεπει να ποσταρεις..Και οταν η απαντιση απο εναν mod ειναι αυτη....Τι να πεις.....

εγω παλι προσωπικα πιστευω πως ουτε καν εκατσες πανω απο 1 ωριτσα για να ψαξεις ολα τα υπολοιπα "Τι μνημες Να Παρω μεχρι Χχχχ ευρω" 8ρεντς που υπαρχουν...

γιατι αν τα εψαηες οντως αποκλιεται να μην ειχες καταληξει κατα 90% στο τι μνημες να παρεις.αν μη τι αλλο δεν εχουν υπαρξει και τπτ φοβερες αλλαγες στις μνημες εδω και κανα 2μηνο...ιδιες τιμες,κατα 98% ιδια τα προιοντα που υπαρχουν στην αγορα και κατα συνεπεια ιδιες επιλογες..

τι παραπανω ειναι αυτο που εσυ ζητας και δεν σε εχει καλυψει σε καποιο απο τα δεκαδες παρομοια 8ρεντς που υπαροχουν? ;)

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 19:53]

Kαι ολο αυτο για ποιον λογο? Ποιο το προβλημα εναν νεο θρεντ?? Αν οντως ο κοσμος του λαμπ εχει ξεφυγει απο την ιδαιολογια να απανταει πλεον στα κλασικα θεματα πια η διαφορα να απαντηση σε ενα καινουργιο η ενα παλαιο θρεντ!

Ειναι θεμα σκεψης! Δεν πιστευω οτι ειναι θεμα παλαιου καινουργιου....

για ποια ιδεολογια μιλαμε? Οο μηπως τα χεις μπερδεψει λιγακι?δεν ειναι 8ρησκευτικη αδελφοτητα εδω...τεχνολογικο φορουμ ειναι.:p

και ναι ο κοσμος του λαμπ δεν απανταει στα "κλασσικα" οπως τα λες 8εματα γιατι εχει καταντησει πλεον κουραστικο να λεγονται κα8ε φορα τα ιδια πραγματα σε πολλαπλα 8εματα χωρις καποια επιπλεον ουσια...απλα ο κοσμος βαρε8ηκε να απανταει τα ιδια και τα ιδια και μην τρεφεις την ψευδεσ8ηση οτι με το να δημιουργησεις ενα καινουριο 8ρεντ για ενα τοσο τετρημενο και πολυσυζητημενο 8εμα 8α κινησει το ενδοιαφερον του κοσμου για να σου απαντησει.

παντα φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι φιλος μονο θεμα για ποια μνημη! Ειναι και ποια μνημη θα καλυπτει καλυτερα το δικο μου συστημα!!!Γτ ετσι κ στο θρεντ --> http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=40096

Βρηκαμε οτι στο συστημα μου δν θα λειτουργουν καλα οι ταδε vga ! Και εψαξα οχι μια ωρα αλλα 40 λεπτα σε παρομοια ποστς και δεν με καλυψαν γτ δεν ξερω στο δικο μου συστημα τι θα παιχτει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από enzo

Ti απεγιναν οι Team Group που αγορασες τελικα???

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=39714&perpage=20&pagenumber=1

ΚΑΗΚΑΝ???

:TD:

Ειπα αφου δεν θα προχωρησω σε αγορα γραφικων να δωσω λιγα λεφτα παραπανω για κατι καλυτερο.! Με αποτερο σκοπο ενα καλυτερο overclock.

Link to comment
Share on other sites

SLI παιζουν ολες οι μνημες? Γιατι οι δικες μου, μια φορα που προσπαθησα, δεν εγινε τιποτα. Δεν ξεκινουσε το μηχανημα. Τωρα μιλαμε στην αρχη, οταν το ειχα πρωτοπαρει.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.