Jump to content



CM Cosmos


spH3RiCal

Recommended Posts

Βγηκε επιτελους.. http://www.coolermaster.com/products/product.php?act=detail&tbcate=17&id=2584

Δε ξερω αλλα το περιμενα λιγο πιο ευρυχωρο.. Και δε ξερω κατα ποσο μπορουν να ψυχονται ικανοποιητικα οι δισκοι..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spH3RiCal [Σήμερα, στις 03:20]

Βγηκε επιτελους.. http://www.coolermaster.com/products/product.php?act=detail&tbcate=17&id=2584

Δε ξερω αλλα το περιμενα λιγο πιο ευρυχωρο.. Και δε ξερω κατα ποσο μπορουν να ψυχονται ικανοποιητικα οι δισκοι..

Πιο ευρύχωρο ναί.. θα μπορούσε... εκτός αν μας εξαπατούν οι φωτογραφίες...

Με τόσο ανεμιστήρια δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα air flow πάντως...

Λιγότερες καμπυλες θα ήθελα πάντως εγώ....

Link to comment
Share on other sites

Ψυγειο δυσκολο μου φαινεται να μπει απο εκει μεσα.. Οσο για τους δισκους αν παρατηρησετε και στο review μπαινουν μεσα σε θηκες, εντυπωσιακο μεν, αλλα δε ξερω κατα ποσο θα μπορουν να ψυχθουν εκει μεσα.. Εκτος αν η θηκη λειτουργει και ως ψυκτρα που αμφιβαλω.. Ουτε και ανεμιστηρας υπαρχει εκει γυρω..

Απο τιμη το εχα δει πριν 2 βδομαδες στη Νορβηγια (εν τω μεταξυ δεν ειχε κυκλοφορησει :S ) στα 350ε.. Σε μια γρηγορη ερευνα γυρω στα 250 το ειδα τωρα..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από steliosk1 [Σήμερα, στις 18:01]

stacker και παλι stacker. αυτη ειναι η γνωμη μου μιας κ μολις το αγορασα..

Εντάξει το stacker άλλη φάση...imo ... ανήκει στην κατηγορία των κλασσικών κουτιών...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cabrinha [Σήμερα, στις 00:21]

Το στακερ ή το κοσμος αγορασε ο φιλος?

Ναι έγινε ένα μικρό μπέρδεμα... o steliosk1 πήρε το stacker αλλά συνειρμικά (τουλάχιστον εγώ μπερδέυτηκα....για αυτό και ήδη διόρθωσα το post μου) νόμιζα ότι πήρε το cosmos...

Επίσης από ότι κατάλαβα ο spH3RiCal (που άνοιξε το νήμα) ΔΕΝ το έχει πάρει το cosmos...

Αυτά...

Λίγο μπέρδεμα ε? :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία έτσι γίνεται συνήθως... περιμένεις κάτι τόσο καιρό και μέτα σου κοτσάρουν ένα μπιχλιμπίδι, ένα χρώμα, ένα χερούλι.... κάτι ρε παιδί που σε χαλάει... και τρώς ΤΗΝ ξενέρα.... άποψη μου για το κουτί τουλάχιστον ότι αν δεν σου αρέσει με την μία ΠΟΤΕ δεν θα σου αρέσει... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.