Jump to content



Προβλημα με Subtitle workshop (solved)


ison

Recommended Posts

Το εβαλα το εν λογω προγραμμα στο laptop με vista premium και αν και του εχω βαλει το klite codek pack δυστηχως δεν μπορω να δω video μεσα απο το προγραμμα (για Player εχω GoM αν και δεν παιζει ρολο).

Εννοω οτι παλιοτερα αν εκανα διπλο κλικ σε ενα υποτιτλο του στυλ test.srt και ειχα και το video test.avi τοτε το προγραμμα ανοιγε τον υποτιτλο με το video σε ενα παραθυρο πανω απο τους υποτιτλους. Πλεον το μονο που κανει ειναι να βλεπω το εν λογω παραθυρο κενο ενω ακουω ηχο. Αυτο γινεται σε ολα τα video που εχω δοκιμασει

Γνωριζει κανεις τι πρεπει να κανω γιατι δεν ειμαι και εξπερ στους codecs...λογικα καποια ρυθνιση εχω παραβλεψη.

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εχω στα Vista x64 χωρις κανενα προβλημα...με ffdshow βεβαια.

Αυτο που με κανει εντυπωση οτι πολυς κοσμος αχρηστα κατεβαζει codecs packs των 20 και 30ΜΒ που σε ρημαζουν το συστημα και το registry και δεν βαζει το ffdshow για να εχει σχεδον τα παντα σε 3ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Εχω το εχω στα Vista x64 χωρις κανενα προβλημα...με ffdshow βεβαια.

Αυτο που με κανει εντυπωση οτι πολυς κοσμος αχρηστα κατεβαζει codecs packs των 20 και 30ΜΒ που σε ρημαζουν το συστημα και το registry και δεν βαζει το ffdshow για να εχει σχεδον τα παντα σε 3ΜΒ.

Το πιστευεις οτι δεν το ειχα ακουστα? Εβγαλα το Klite και εβαλα αυτο και εκτος του οτι ειναι κορυφαιο λυθηκε και το προβλημα.Τhanx

Και το λινκ http://www.free-codecs.com/FFDShow_download.htm

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.