Jump to content



Μη ορατή πλοήγηση


.38-.45

Recommended Posts

τη στιγμη αυτη, 8 ατομα ενω ειναι μεσα στο φορουμ, εχουν επιλεξει να μην εμφανιζονται στη λιστα των Online χρηστων. πολλες φορες αναρωτηθηκα γιατι πολλοι επιθυμουν να βρισκονται στα "σκοτεινα".

περα απο το γνωστο λογο "επειδη μπορω", ποιες αλλες ειναι οι αιτιες που καποιος δε θελει να φαινεται μεσα στο φορουμ;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από .38-.45

τη στιγμη αυτη, 8 ατομα ενω ειναι μεσα στο φορουμ, εχουν επιλεξει να μην εμφανιζονται στη λιστα των Online χρηστων. πολλες φορες αναρωτηθηκα γιατι πολλοι επιθυμουν να βρισκονται στα "σκοτεινα".

περα απο το γνωστο λογο "επειδη μπορω", ποιες αλλες ειναι οι αιτιες που καποιος δε θελει να φαινεται μεσα στο φορουμ;

δεν νομιζω να ειναι προβλημα αυτο:)

εξαλου στους κανονισμους του φορουμ δεν το απογαρευει αυτο.Τοτε για εχετε την επιλογη αν θελει να φενεται το ονομα?

Link to comment
Share on other sites

δεν ειπα οτι ειναι προβλημα, ουτε οτι απαγορευεται.αν απαγορευοταν, δε θα το καναμε θεμα, απλα δε θα υπηρχε η επιλογη και δε θα ξεκιναγε καν η κουβεντα.

απλα προσπαθω να βρω για ποιους λογους γινεται χρηση.

ουτε το "σε πολλά άτομα αρέσει να μην φαίνονται όταν κάνουν κάτι" δε μου ακουγεται καλα, αφου τουλαχιστο απο το admin panel, φαινονται τα παντα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

δεν ειπα οτι ειναι προβλημα, ουτε οτι απαγορευεται.αν απαγορευοταν, δε θα το καναμε θεμα, απλα δε θα υπηρχε η επιλογη και δε θα ξεκιναγε καν η κουβεντα.

απλα προσπαθω να βρω για ποιους λογους γινεται χρηση.

ουτε το "σε πολλά άτομα αρέσει να μην φαίνονται όταν κάνουν κάτι" δε μου ακουγεται καλα, αφου τουλαχιστο απο το admin panel, φαινονται τα παντα.

θα σου μιλησω προσωπικα για μενα που δεν φενεται το ονομα,σου μιλαω ειλικρινα δεν εχω κανεναν ιδιαιτερο λογο που δεν το εμφανιζω,στην αρχη αν θυμασαι φενοτανε το ονομα μετα το αλλαξα ετσι για αλλαγη,και Τωρα το ξαναεμφανιζω:p

Link to comment
Share on other sites

ένας λόγος που μπορώ να σκεφτώ, είναι γιατί δείχνεις που είσαι ενώ (ειδικά σε αυτούς που ξέρουν και ποιός είσαι), ενώ θα έπρεπε να είσαι κάπου αλλού :)

ο άλλος λόγος είναι αυτό του wizard, απλά θέλω την ησυχία μου

δεν ξέρω αν γίνομαι αντιληπτός :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

τη στιγμη αυτη, 8 ατομα ενω ειναι μεσα στο φορουμ, εχουν επιλεξει να μην εμφανιζονται στη λιστα των Online χρηστων. πολλες φορες αναρωτηθηκα γιατι πολλοι επιθυμουν να βρισκονται στα "σκοτεινα".

περα απο το γνωστο λογο "επειδη μπορω", ποιες αλλες ειναι οι αιτιες που καποιος δε θελει να φαινεται μεσα στο φορουμ;

Γιατί μπορεί να έχουν τσακωθεί με κάποιον και να μην θέλουν να τους βλεπει ο άλλος...

Αλλά δεν έχω καταλάβει...ρωτάς γενικά ή θές να σου απαντήσει κάποιος συγκεκριμένος αλλα γενίκευσες την ερώτηση για να καταλάβει ότι τον βλέπεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

ναι εγω το εχω στο αορατο

Καλά, αυτό είναι προφανές.... Δε γίνεται να γράφεις και να φαίνεσαι offline, εκτός αν για κάθε post έκανες login/logout... ;)

Αλλά γιατί δεν του λύνεις την απορία γιατί το κάνεις ? :)

Link to comment
Share on other sites

Και γώ δεν μπορώ να καταλάβω την χρήση του.

Καλά κάνουν και το χρησημοποιούν αφού υπάρχει σαν feature αλλα γιατί?

Τι κερδίζουν?

Σε κάποια φάση αρκετά παλιά ίσως να το είχα βάλει και γώ.

Αλλά δεν εβρισκα λόγο να το έχω και έτσι το έβγαλα.

Αυτό που είπε ο wizi πιστεύω και γώ.

Να μην τον πλακώνουν στα πμ και τα λοιπά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Σήμερα, στις 14:51]

Αλλά δεν έχω καταλάβει...ρωτάς γενικά ή θές να σου απαντήσει κάποιος συγκεκριμένος αλλα γενίκευσες την ερώτηση για να καταλάβει ότι τον βλέπεις?

η ερωτηση ειναι γενικη και δεν απευθυνεται σε κανενα. απλα βλεπω οτι μαλλον δεν υπαρχει καποιος συγκεκριμενος λογος.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.