Jump to content



Μπαταρίες για Logitech G7


Wizard!

Recommended Posts

Έχω ένα Logitech G7 εδώ και 1.5 χρόνο. Εδώ και 1 εβδομάδα η μπαταρίες του κρατάνε 1.5-2 ημέρες, ενώ μέχρι πριν έβγαζαν σχεδόν εβδομάδα. Μπορεί να έχει πάθει κάτι ο φορτιστής τους? Η ένδειξη στο ποντίκι δείχνει να είναι γεμάτες.

Αν τα έχουν παίξει οι μπαταρίες, που μπορώ να βρώ άλλες? :...:

Link to comment
Share on other sites

εγω το παρατησα...μου σπασε τα νευρα...βαλε βγαλε μπαταρια..φορτιστες καλωδια...ασε που μπερδευε και με το wifi του λαπτοπ αμα εκανα μεταφορα αρχειων..ξαναγυρισα στο g5 και σωθηκα...

συν το οτι οι μπαταριες πεφτανε για πλακα ουτε μερα...για ωρες λεμε..

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το χρησιμοποιώ στο γραφείο γιατί είναι περίεργη η διάταξη και μου δίνει ελάχιστο χώρο στο καλώδιο, ενώ με το ασύρματο δεν έχω πρόβλημα. Επίσης το προτιμώ για τη 2πλή μπαταρία, γιατί δε λέει την ώρα που έχεις δουλειά να ξεμείνεις και να τρέχεις στο περίφτερο να πάρεις άλλες.

Link to comment
Share on other sites

κατω απο την βαση-φορτιστη εχει ενα διακοπτακη γυρνα το στο νορμαλ

μπορει να ειναι και αυτο

εχω το ιδιο και εγω αλλα ποτε μια εβδομαδα κανα 3-4 μερες περιπου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Winters

Eλα ρε συ.... Οι μπαταριες ειναι στα τελευταια τους.... Παρε ενα καινουριο ζευγαρι και ολα καλα...

Που το βρίσκω? Έχεις κάποιο link? Τα γνωστά μαγαζιά σε Στουρνάρη και περίχωρα, έχουν?

Link to comment
Share on other sites

Ρωτάω γιατί κι εγώ δεν τις έχω δει σε κάποιο...

:OT: Είναι κάπως η μέρα σήμερα κι είναι σκίουρος, όχι κορκόδειλας :p Όσο για τη μαμά Honda, θα τη δω από κοντά σε 15 μέρες :D Repsolιά κι άγιος ο Θεός!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.