Jump to content



ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΝΤΑ ΖΩΝΗ...


LevelOne

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από LevelOne

Σας ευχαριστώ όλους, για την συμπαράσταση... Δυστυχως -ή ευτυχώς- το αμάξι δεν φτιάχνεται, δεν αξίζει δηλαδη να φτιαχτεί...

Απλα είναι το γαμώτο, η όλη φασαρία και το οτι πρέπει να συνηθίσεις στα καινούρια δεδομένα...

Σίγουρα, οταν σκεφτείς με καθαρό μυαλό, βλέπεις οτι μερικά πράγματα δεν αντικαθίστανται...

Μάλλον για την κλείδα θα το πάμε συντηρητικά 2-3 εβδομάδες μέχρι να δούμε αν υπάρχει

καλυτέρευση, αλλιως ειναι καθαρά προσωπική της απόφαση και καθαρά για αισθητικούς λόγους

αν θα βάλει νυστέρι... Εγω της ξεκαθάρισα οτι δεν με ενδιαφέρει αν θα πετάει λιγο το κοκκαλάκι, αλλα θα είμαι δίπλα της οποια απόφαση και αν πάρει...

Έχει σοκαριστεί αρκετά, εχει πλήρη επίγνωση του τι έχει κάνει και δεν υπάρχει λόγος να την επιβαρύνω

υπενθυμίζοντας της... Αρκετά πέρασε μεχρι στιγμής, είναι κρίμα.

Για να το ελαφρύνουμε λίγο, το επόμενο project θα είναι μαλλον αυτο:

Mazda_RX7.jpg

Πρώτα ο Θεός.

welcome dude to rotary world!

οτιδηποτε χρειαστεις για ρχ7 pm me ...αντε με το καλο

Link to comment
Share on other sites

Δέν θα είναι σκοτώστρα γι'αυτόν... για κάποιον άπειρο θα είναι...

επίσης κατά την γνώμη μου κανένα αμά3ι δέν είναι σκοτώστρα αν το οδηγείς σωστά, απλώς δέν είναι όλα τα μά3ια για όλους εκεί ήταν το λάθος...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.