Jump to content



e-shop.gr DOWN?


morgul

Recommended Posts

Sorry για την χαζη ερωτηση αλλά δεν μπορω να πιστεψω ότι ολα στο DSL μου παιζουν κανονικα αλλά ο browser δεν μπορει να ανοιξει το www.e-shop.gr!!!

Μπορειτε να μου απαντησετε παρακαλω αν εσεις το βλέπετε κανονικα;

Είναι ετσι απο το μεσημερι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

Eχει ξαναγινει για τοσες πολλες μερες??

(παντα οταν παω να αγορασω κατι συμβαινει...)

Και εγώ όταν πήγα να αγοράσω κάτι το διαπίστωνα .... :) αφου δεν με διόρισε κανένας να τους ελέγχω τη σελίδα πότε πέφτει... :p

Link to comment
Share on other sites

βασικα εγω ειχα προλαβει να αγορασω....Στο "συγκεντρωση προιοντων ...ολοκληρωθηκε" το ειχα αφησει...

Ειχα δοκιμασει και αλλες αγορες πριν μερες (ασχετες ..οχι με pc) αλλα για καποιον λογο δεν ολοκληρωθηκαν ποτε...

Το εχω παρει απο φοβο πλεον..:p

Link to comment
Share on other sites

...αυτο που συμβαινει ειναι ανεπιτρεπτο για website, δεν το συζηταω για website ενος τέτοιου ηλεκτρονικου καταστηματος!

προφανως εχουν σοβαρο προβλημα με την υποδομη τους και την έχουν παραμελησει.

τωρα ειναι σχεδον 24 ωρες κατω!

εγω παλι φοβαμαι οτι κατεβαζουν ρολλα, λολ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

αντε δουλευει ρε το site...το φαγατε το μαγαζακι..

lol, εβαλα στο τελος... δεν το ενοουσα καθολου, αυτο ειναι σιγουρο.

Το θεμα όμως παραμενει ότι ενα τετοιο σαιτ κατω για 24 ώρες και μαλιστα μαθαινω απο αλλους οτι ειναι επαναλαμβανομενη συνηθεια του τελευταιου καιρου δεν παλευεται...

Εδω αν πεσει ενα web site με μεσο ορο 500 unique visitors/month πρεπει να αισθανεται ο admin (υπευθυνος τεσπα) ντροπη...

Εδώ μιλαμε για e-shop, ελεος... σαφως περιμενουν μερικες δεκαδες ή και εκατονταδες πελατες καθε μερα...

Να υποθεσω οτι και αυτοι δεν εχουν καποιον υπευθυνο admin επαγγελματια δλδ, έτσι?

btw - http://www.insomnia.gr/vb3/showpost.php?p=277891

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.