Jump to content



ΜΝΗΜΕΣ (DDR2-DDR3) ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ...(εδιτ_ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ...)


gprhellas

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

Νομιζω οτι αυτοι που θα παρουν αυτες τις μνημες ξερουν που να ψαξουν και δεν θα τις πληρωσουν παραπανω απο οσο αξιζουν.Δεν νομιζω οτι απο αυτους τους 2 κωδικους μπορει να βγαλει καποιος ασφαλη συμπερασματα για τις τιμες των 2 καταστηματων

Επισης,μπορει το 1 καταστημα να ανανεωσε τον τιμοκαταλογο του πριν απο 5 λεπτα ενω το δευτερο να ανανεωσει αυριο,μεθαυριο,σε μια εβδομαδα

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν πάρα πολύ χρήσιμο, κάποιος που έχει καλή εμπειρία να φτιάξει ένα μικρό κατάλογο από μερικά sites του εξωτερικού (δοκιμασμένα στην αξιοπιστία τους) απ' τα οποία να μπορούμε χωρίς προβλήματα να κάνουμε αγορές και τα οποία να έχουν ικανοποιητική γκάμα προϊόντων, καλές κατά το δυνατόν τιμές και να στέλνουν άνετα προϊόντα στην Ελλάδα. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να το κάνει ;

Link to comment
Share on other sites

Αδε παρε απο το e-shop ....

Αμα γινει καμμια στραβη και καει το ενα dimmaki και θα τρεχεις ενα μηνα για να κανεις RMA ...

Θα ευχεσαι να τα εχεις παρει απο το Πλαισιο ......

Και να εχεις πιστωτικο σε ενα 10λεπτο ......

(αποψη μου παντα)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 17:48]

Αδε παρε απο το e-shop ....

Αμα γινει καμμια στραβη και καει το ενα dimmaki και θα τρεχεις ενα μηνα για να κανεις RMA ...

Θα ευχεσαι να τα εχεις παρει απο το Πλαισιο ......

Και να εχεις πιστωτικο σε ενα 10λεπτο ......

(αποψη μου παντα)

Με 80 και 100 ευρώ διαφορά το παίρνω απο e-shop και το στέλνω και OCZ αμα χρειαστεί.

(αποψη μου παντα)

Link to comment
Share on other sites

Οντως καποιοι πρεπει να λειπουν σε διακοπες....:D :D :D

Οσον αφορα τα προιοντα της Asus παρατηρησα οτι ακριβηναν και στα 2 καταστηματα και σε ορισμενες περιπτωσεις εως και 40-50 παραπανω απο την τελευταια εβδομαδα που ειχε τυχει να κοιταξω...

Αυτοι οι δυο μαζι πανε ηθελα να ηξερα?:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Σήμερα, στις 18:18]

Αυτήν την ελεύθερη αγορά, θα ήθελα να την δω και εγώ!!

Επειδή όπου κοιτάξω βλέπω ολιγοπώλια.

Υποτίθεται ώς δικαιολογία το οτι για το μέγεθος του αγοραστικού κοινού στην Ελλάδα οι 3-4 "μεγάλες" αλυσίδες ειδών πληροφορικής καλύπτουν τις ανάγκες και δημιουργούν την ποικιλία στην "ελεύθερη" αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Οπως και να εχει το θεωρω σιγουρο οτι αυριο θα εχουν μειωσει και αυτοι τις τιμες τους στις συγκεκριμενες μνημες.

Εχει φανει και απο αλλα threads ,οπου οταν βγαινουμε και κραζουμε-δικαιολογημενα-την επομενη μερα η ''ατασθαλια''διορθωνεται...

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 17:52]

Με 80 και 100 ευρώ διαφορά το παίρνω απο e-shop και το στέλνω και OCZ αμα χρειαστεί.

(αποψη μου παντα)

Αμα σ'αρεσει να τραβιεσαι για μια διαφορα των 80 ευρω ..... τι να σου πω ?...........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.