Jump to content



Command And Conquer 3 Tiberium Wars


jayfrog

Recommended Posts

ρε παιδιά δεν μπορώ να καταλάβω τι φτάει πεζό κανονικά skimish και μετά από 10 λεπτά με πετάει και μου βγάζει σφάλα στο cnc3game.dat μπορείτε με μου πείτε τι παίζεται θα τρελαθώ κατέβασα και το τελευταίο patch βρήκα και το αντίστοιχο no cd fixed exe αλλα.................................................:( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jayfrog [Σήμερα, στις 14:53]

ρε παιδιά δεν μπορώ να καταλάβω τι φτάει πεζό κανονικά skimish και μετά από 10 λεπτά με πετάει και μου βγάζει σφάλα στο cnc3game.dat μπορείτε με μου πείτε τι παίζεται θα τρελαθώ κατέβασα και το τελευταίο patch βρήκα και το αντίστοιχο no cd fixed exe αλλα.................................................:( :( :(

no cd fixed exe?

ΛΟΛ κάτι μου βρωμάει φιλαράκι μου εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Και πάλι όμως, υπάρχει πιθανότητα το crack να τα κάνει όλα αυτά, αν το είχε αυθεντικό θα μπορούσε κάλλιστα να μας πει ότι το δοκίμασε και με το αυθεντικό και με το no cd και με το image και πάλι κολλούσε.

Κι εγώ παίζω τα περισσότερα παιχνίδια μου με image/mini-image. Αν δω ότι έχω πρόβλημα κάπου βάζω το αυθεντικό και αν συνεχίσει, τότε το ψάχνω αλλιώς. Ο φίλος μας έχει το αυθεντικό ή έχει πειρατικό? Αν είναι πειρατικό, οι κανόνες του forum δεν επιτρέπουν τη συζήτηση για πειρατικό software οπότε, δώρον άδωρον...

edit: δεν προλαβαίνω να κοιτάξω σε μια άλλη σελίδα και με προλαβαίνει ο κακός ninja :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Troubleshooting σε πειρατικό παιχνίδι ΔΕΝ κάνουμε....το αφήνω εδώ και όποιος κατάλαβε κατάλαβε:T:

το ξέρουμε ότι δεν κάνουμε Troubleshooting για πειρατικό game

γιατί υπέθεσες ότι αναφερόμαστε για πειρατικό παιχνίδι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jayfrog

κατέβασα και το τελευταίο patch βρήκα και το αντίστοιχο no cd fixed exe αλλα.................................................:( :( :(

Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας όμως. Και πάλι αν ήμουν σίγουρος θα το είχα κλειδώσει το θρεντ στην αποθήκη με τις αράχνες.Δεν το έκανα

Υπενθύμισα τους κανόνες και το άφησα να κυλήσει έχοντας καλή πίστη στο πρόσωπο σου:T:

Link to comment
Share on other sites

Να μην στο δέχεται αρχικά το καταλαβαίνω. Αλλά να βγάζει πρόβλημα στο .dat μετά από ώρα είναι κουφό. Για κάνε μια επανεγκατάσταση ξανά και κάνε update κατευθείαν στην 1.7 και όχι με ενδιάμεσα patches. Δες αν το ξανακάνει.

ΜΕ ή χωρίς no_cd patch.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips [Χθες, στις 21:06]

Να μην στο δέχεται αρχικά το καταλαβαίνω. Αλλά να βγάζει πρόβλημα στο .dat μετά από ώρα είναι κουφό. Για κάνε μια επανεγκατάσταση ξανά και κάνε update κατευθείαν στην 1.7 και όχι με ενδιάμεσα patches. Δες αν το ξανακάνει.

ΜΕ ή χωρίς no_cd patch.

φιλε μου τα έκανα όλα αυτά μέχρι και format έκανα, κατέβασα το 1,8 patch μπαίνω κανονικά πεζό αλλα μερικές φορες με πετάει έτσι στα κούφα όπως είπες δεν ξέρω ακόμα γιατί το κάνει, για παράδειγμα μπορεί να παίξω 5 λεπτά και να με πετάξει, ενώ άλλες φορες μπορεί 20min και να με πετάξει

λυση= save game :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jayfrog

φιλε μου τα έκανα όλα αυτά μέχρι και format έκανα, κατέβασα το 1,8 patch μπαίνω κανονικά πεζό αλλα μερικές φορες με πετάει έτσι στα κούφα όπως είπες δεν ξέρω ακόμα γιατί το κάνει, για παράδειγμα μπορεί να παίξω 5 λεπτά και να με πετάξει, ενώ άλλες φορες μπορεί 20min και να με πετάξει

λυση= save game :D

Μήπως το συστημα σου δεν ειναι σταθερό?

Δεν τρέχεις και κανένα πρόγραμμα σταθερότητας?

Link to comment
Share on other sites

Ναι εδω που τα λεμε δε ξερω κατα ποσο αποτελει παραβιαση των κανονων να βαζεις crack ή fix if u prefer....

Κ γω πχ ειχα original games αλλα για να μην βγαζω/βαζω τα cd εβαλα το no cd fix (aka crack) κ ηρεμησα.

Οσο για το προβλημα του jayfrog, μαλλον δεν ειναι κ πολυ σταθερο το συστημα σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Χθες, στις 10:47]

Ναι εδω που τα λεμε δε ξερω κατα ποσο αποτελει παραβιαση των κανονων να βαζεις crack ή fix if u prefer....

Κ γω πχ ειχα original games αλλα για να μην βγαζω/βαζω τα cd εβαλα το no cd fix (aka crack) κ ηρεμησα.

Οσο για το προβλημα του jayfrog, μαλλον δεν ειναι κ πολυ σταθερο το συστημα σου.

σε ολα τα αλλα παιχνιδια μια χαρα παει μονο στο συγκεκριμενο μου βγαζει αυτο το κουφο

ενταξει δεν πειραζει εβγαλα ακρη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jayfrog

σε ολα τα αλλα παιχνιδια μια χαρα παει μονο στο συγκεκριμενο μου βγαζει αυτο το κουφο

ενταξει δεν πειραζει εβγαλα ακρη

Δε ξερω τι αλλο τρεχεις αλλα το C&C ειναι πολυ βαρυ για Cpu-ram οποτε αν εισαι εστω κ λιγο ασταθεις μπορει να πεταξει σφαλμα.

Για πες, τι εφταιγε τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.