Jump to content



υγεία και καλή καρδιά


bleo8onhs

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από darkCount

Troubleshooting σε πειρατικό παιχνίδι ΔΕΝ κάνουμε....το αφήνω εδώ και όποιος κατάλαβε κατάλαβε:T:

Μιλας σοβαρά? το www.gamecopyworld.com το ξέρεις? Δεν βάζουμε μόνο στα πειρατικά crack.

Και windows αυθεντικά μπορεί να έχω και να μην γουστάρω το activation.

Δεν κόβεις το υφάκι του αστυνόμου και να κοιτάξεις να βοηθήσεις κανέναν καλύτερα?

Φίλε μου κάνε ένα update στο παιχνίδι και κοίτα μήπως δεν κατέβασες το σωστό fix.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Δεν κόβεις το υφάκι του αστυνόμου και να κοιτάξεις να βοηθήσεις κανέναν καλύτερα?

Τώρα να σου πω ότι δεν περίμενα τέτοια ατάκα απο σένα τι θα μου πεις?????

Πραγματικά με απογοητεύεις.

Anyway...ξέρεις ή τουλάχιστον θα έπρεπε να ξέρεις αυτό που λέω και με quotaρες.

Δεν ξέρω τι κάνει ο καθένας σπίτι του και πότε βάζει και δεν βάζει crack, αν έχει αυθεντικά windows και παιχνίδια ή αν δεν γουστάρει activations. Δικό σας θέμα...του καθενός.

Εγώ διευκρινίζω αυτό που πρέπει να διευκρινήσω και το εξηγώ και πολυ ευγενικά στον άμεσα ενδιαφερόμενο:T:

Τώρα τι ζόρι τράβηξες εσύ και μου λες "υφάκι του αστυνόμου" πραγματικά δεν καταλαβαίνω ούτε θυμάμαι να σε "ενόχλησα" κάποια στιγμή χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Μιλας σοβαρά? το www.gamecopyworld.com το ξέρεις? Δεν βάζουμε μόνο στα πειρατικά crack.

Και windows αυθεντικά μπορεί να έχω και να μην γουστάρω το activation.

Δεν κόβεις το υφάκι του αστυνόμου και να κοιτάξεις να βοηθήσεις κανέναν καλύτερα?

Φίλε μου κάνε ένα update στο παιχνίδι και κοίτα μήπως δεν κατέβασες το σωστό fix.

Σοβαρότατα μιλάει. Εσύ το ξέρεις αυτό;

Οι Moderators έχουν το αναφαίρετο δικαίωμα να απαγορεύσουν την διακίνηση εικόνων πορνογραφικού περιεχομένου ή "πειρατικού" software καθώς και των links που οδηγούν σε αυτά ή σε web sites με ανάλογο περιεχόμενο καθώς και θεμάτων που σχετίζονται με προσκλήσεις σε torrent sites.

Πρόβλημα σου τι γουστάρεις και τι όχι στο PC σου. Εδώ είναι ένα site με συγκεκριμένους κανόνες και όλοι πρέπει να τους ακολουθούμε για το καλό του.

Δεν βλέπω κανένα υφάκι αστυνόμου στον darkCount, δεν κοιτάς μήπως βλέπεις μπάτσους και συνωμοσίες δεξιά κι αριστερά;

Απαντάω δημόσια και όχι με ΠΜ, γιατί το έκανες κι εσύ έτσι. Σε παρακαλώ ότι περαιτέρω έχεις να πεις κάνε το ή σε άλλο thread, ή σε ΠΜ.

@Samael: Σίγουρα υπάρχει και το bright side, αλλά δεν ξεκινήσαμε ούτε θα ξεκινήσουμε τώρα να μιλάμε για "legal copies" κλπ. Είναι απαγορευμένη συζήτηση, νομίζω είναι κατανοητό και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το nocd-fix από το gamecopyworld σε μένα δουλεύει μια χαρά, οπότε μήπως το παιχνίδι σου είναι χαλασμένο? Δοκίμασε ένα mini image, ή δοκίμασε να παίξεις με το cd του παιχνιδιού για να δούμε τι φταίει.

Αρχική απάντηση από darkCount

Τώρα να σου πω ότι δεν περίμενα τέτοια ατάκα απο σένα τι θα μου πεις?????

Πραγματικά με απογοητεύεις.

Αν είναι έτσι, τότε, αν περίμενες να μείνω άπραγος μετά από την επιλογή σου να χαρακτηρίσεις το παιδί πειρατή χωρίς να σκεφτείς κάν μια άλλη πιθανότητα, τότε εσύ απογοητεύεις εμένα.

Στην τελική η γνώμη μου είναι ότι θα έπρεπε να βοηθήσουμε τον κόσμο να "θέτει" καλύτερα τις ερωτήσεις του ώστε να μπορεί και να επιτρέπεται το φόρουμ να τον βοηθήσει, παρά να κυνηγάμε στην υποψία παραστρατήματος.

Έχετε και οι δύο pm.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από bleo8onhs [Σήμερα, στις 10:56]

Αν είναι έτσι, τότε, αν περίμενες να μείνω άπραγος μετά από την επιλογή σου να χαρακτηρίσεις το παιδί πειρατή χωρίς να σκεφτείς κάν μια άλλη πιθανότητα, τότε εσύ απογοητεύεις εμένα.

απο ποιο σημειο ξεκινησες να διαβαζεις το thread? ποιος σε ορισε υποστηρικτη τον αμοιρων χρηστων απεναντι στους κακοβουλους moderator?

το ειχανε ληξει το οποιο θεμα μεταξυ τους ".....αν ήμουν σίγουρος θα το είχα κλειδώσει το θρεντ.....Υπενθύμισα τους κανόνες και το άφησα να κυλήσει έχοντας καλή πίστη στο πρόσωπο σου......thats right" και πηγες και χωθηκες χωρις να υπαρχει προφανης λογος.

Link to comment
Share on other sites

Ντάξει στα είπα και στο πμ. Από κει και πέρα δεν είναι δικό μας θέμα να λύσουμε τα "θέματα" του καθενός.

Εισαι εμφανώς παραλογος και διαβάζωντας το θρεντ απο την αρχή ίσως το καταλάβεις και συ. Από κει και πέρα...υγεία και καλή καρδιά:T:

Link to comment
Share on other sites

Το thread μια χαρά από την αρχή το διάβασα όπως κάνω με όλα τα threads που διαβάζω. Θεωρώ πως το ύφος του moderator ήταν το λιγότερο άσχημο, και η αντίδρασή του βεβιασμένη. Προστάτη άμοιρων χρηστών δεν με όρισε κανείς, δεν προστατεύω κανέναν, βλέπω κάτι άσχημό, και το επισημαίνω, όπως θα έπρεπε να κάνετε όλοι σας. Δεν χαρακτήρισα κανέναν moderator κακόβουλο, ούτε το πιστεύω. Πιστεύω ότι παρασύρθηκε. Την αντίδραση του Administrator δεν καταλαβαίνω, αλλά στην τελική το forum δικό του είναι, ας κάνει ότι θέλει.

Το εμφανώς δίπλα στο παράλογος, είναι ατυχές, γιατί εγώ δεν το βλέπω. Υγεία και καλή καρδιά και από μένα.

Όντως δεν βγαίνει άκρη jpavly, δεν φαινόταν από την αρχή φως όμως. Ποστάρω εδώ γιατί ενώ μου δημιουργήθηκε η εντύπωση πως το θέμα έληγε από pm ήρεμα, ήρθε το παράλογος και με χάλασε. Καλησπέρα σας και εις ανώτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Troubleshooting σε πειρατικό παιχνίδι ΔΕΝ κάνουμε....το αφήνω εδώ και όποιος κατάλαβε κατάλαβε:T:

Αρχική απάντηση από jayfrog

το ξέρουμε ότι δεν κάνουμε Troubleshooting για πειρατικό game

γιατί υπέθεσες ότι αναφερόμαστε για πειρατικό παιχνίδι?

Αρχική απάντηση από darkCount

αν ήμουν σίγουρος θα το είχα κλειδώσει το θρεντ στην αποθήκη με τις αράχνες.Δεν το έκανα

Υπενθύμισα τους κανόνες και το άφησα να κυλήσει έχοντας καλή πίστη στο πρόσωπο σου:T:

Αρχική απάντηση από jayfrog

thats right :D

Όλα καλά κι όλα ωραία.....και μετά έρχεσαι εσύ

Αρχική απάντηση από bleo8onhs

Μιλας σοβαρά? το www.gamecopyworld.com το ξέρεις? Δεν βάζουμε μόνο στα πειρατικά crack.

Και windows αυθεντικά μπορεί να έχω και να μην γουστάρω το activation.

Δεν κόβεις το υφάκι του αστυνόμου και να κοιτάξεις να βοηθήσεις κανέναν καλύτερα?

Φίλε μου κάνε ένα update στο παιχνίδι και κοίτα μήπως δεν κατέβασες το σωστό fix.

Με ύφος...μου τη λες στα μούτρα...χωρίς λόγο...επιμένεις μετά από προσπάθειες 3 ανθρώπων να σου δείξουν το τι ειπώθηκε και επιμένεις να μας ειρωνεύεσαι όλους.

Να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας όχι δεν μπορώ.

Και ο μόνος λόγος που ασχολήθηκα παραπάνω με το θέμα που δημιούργησες (ναι σωστά κατάλαβες...πριν πεταχτείς ΔΕΝ υπήρχε καν θέμα) είναι ότι είχα ένα σεβασμό στην Online παρουσία σου.

Παραμένω σταθερός στην άποψη μου: Υγεία και καλή καρδιά:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.