Jump to content



Microsoft releases details on Vista SP1


neuromancer

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από tifozif1 [Σήμερα, στις 07:07]

’ντε, να δούμε. Για DX10 δεν λέει τίποτα το άρθρο.

Τη να το κάνεις είναι που είναι για πέταμα τα vista θες και dx10

Vista=svista

Link to comment
Share on other sites

Και μ αυτό θα δούμε 7x στις επιδώσεις?

Εμένα γιατί μου λέει κάτι ότι δεν θα δούμε ούτε 1,5x ? Έστω στο παλιό software.

Θέλω να ρίξουν φως στην υπόθεση 2 συγκεκριμένα άτομα του forum :D:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tifozif1

’ντε, να δούμε. Για DX10 δεν λέει τίποτα το άρθρο.

To άρθρο... Αν ακολουθήσεις το link για το επίσημο blog, θα διαβάσεις το παρακάτω:

The service pack will add support for Direct3D 10.1, adding application programming interfaces (APIs) and features that enable 3-D applications, so game developers can better take advantage of a new generation of Direct3D graphics hardware

Αρχική απάντηση από Dem

Θέλω να ρίξουν φως στην υπόθεση 2 συγκεκριμένα άτομα του forum :D:p

Δε θα ρίξουν γιατί τόσες φορές που τα έχουμε γράψει, μας τέλειωσε η μπαταρία... ’λλωστε ότι και να λέμε εμείς, κάποιοι συνεχίζουν το χαβά τους. Όταν με το καλό βγει, κι ΑΝ τελικά υποστηρίζει το WDDM2.x, θα δούμε ποιός είχε δίκιο :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω ξαναγράψει, οι παλιότερες μηχανές παιχνιδιών, δεν παίζουν σωστά στο 10 μες απλό porting που κάνουν οι περισσότερες εταιρίες για οικονομία (χρόνου & χρημάτων)

Κάποιες καινούριες εκδόσεις, δείχνουν τη δυναμική του 10 αλλά και των Vista ακόμα και χωρίς την υποστήριξη WDDM2.x.

Διαβάστε αυτό: http://www.amdzone.com/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=315&page=1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.