Jump to content



φιμε αυτοκολλητο & σιτα


oxide

Recommended Posts

γεια σας...:D

χρειαζομαι για μια κατασκευη που ετοιμαζω φιμε αυτοκολλητο τζαμιων και σιτα/πλεγμα απο αυτα που βαζουν στα αυτοκινητα.

Εψαξα σε μαγαζια με αξεσουαρ αλλα δεν βρηκα κατι ...

αν γνωριζετε καποιο μαγαζι στη θεσ/νικη που να εχει καποιο απο τα δυο η και τα δυο αν μπορειτε διαφωτιστε με.:p

Link to comment
Share on other sites

το τζάμι ανεβοκατεναίνει η είναι σταθερό?

πρέπει να είναι ζελατίνα αυτοκινήτου δηλαδή?

Lαser cut κόλλες περιτυλίγματος δεν σου κάνουν π.χ.

με 1-4 τη διάσταση 70x100

είναι ασημί χρυσές και σε διάφορα άλλα χρώματα και είναι ημιδιάφανες

αν το θες για μόντα σε κουτί μπορεί και να σε καλύψουν

ασημένια που έχω δοκιμάσει εξωτερικά καθρέπτιζε και όταν άναβαν οι λάμπες

ήταν ημιδιάφανη (και έκρυβε όσα έπρεπε και μισοέδειχνε τα λοιπά)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις...απο οτι καταλαβα μαλλον απο τα αξεσουαρ αυτοκινητων θα το χρυσοπληρωσω:p

@YDinopoulos το ειχα βρει αυτο αλλα δεν ξερω που ειναι η παλια λαχαναγορα(και φοβιθηκα μην ειναι κοντα στην υπαρχουσα) και ειπα μηπως μου πειτε κανενα αλλο ...ευχαριστω παντως:)

@DarkSaga για pc τη θελω ...αν ειναι οπως τα λες τοτε μου κανει μια χαρα.Σε τι μαγαζια πουλανε τετοιες?(δεν εννοεις λεπτες σαν σελοφαν ε?)

για σχαρα/σιτα δεν ξερει κανεις?????

Link to comment
Share on other sites

όχι και σαν σελοφάν απο είδη συσκευασίας τις αγοράζω

ενδεχομένως να παίζουν και σε βιβλιοπωλείο.

οι καλές απο αυτές σου κάνουν πιστευω οι φτηνες τις ακουμπάς και χάνουν το χρώμα γίνονται διαφανες (π.χ. με νύχι)

Link to comment
Share on other sites

παιδια ευχαριστω...

πηγα στην φραγκων και βρηκα πραγματι των καλογιαννη και πηρα 100χ700 εκ μαυρο αυτοκολλητο...3ε

Στην βικτορ ουγκο εχει μαγαζια με σιτες κτλ αλλα δεν βρηκα αυτο που ηθελα,οποτε συνεχιζω το ψαξιμο:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.