Jump to content



Αgp,pci-e,sli η crossfire??


naz

agp,pci-e,sli η crossfire??  

80 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Hohenstaufen

Μια PCIe.........έ από ΜΧ440 που ήμουν...είδα μια ΜΙΚΡΗ διαφορά τώρα με την νέα καρτούλα ......:tomato: :tomato:

:boxed: :boxed: :boxed: Ρε παλικάρι πως άντεξες με την 440 τόσο καιρό??? Και, άντε να ταν καμια άλλη να πω εντάξει. Αλλά με την MX? Που έχει πλήρη... ασυμβατότητα με τα πάντα??? :blink:

Απλά.... :worship:

Εγώ έχω περάσει σε PCI-E εδώ και... ουχ... αρκετό καιρό. Απο την εποχή της 6600.

Link to comment
Share on other sites

Απο agp σε pci-e απο εκει σε sli nvidia μια βδομαδα ( Benches )

Mετα ATi και απο εκει crossfire ( Δυο μερες μονο καθαρα για Benches) 2 χ 1900χτχ

Μετα Χ2900χτ και ξανα crossfire για μια μερα 2 χ 2900ΧΤ για Benches

Τωρα μονη Χ2900Χτ και εχω το κεφαλι μου ησυχο

Συμπερασμα μονο για Benches λεει να εχεις δυο καρτες ακομα στην καθημερινη και πληρεις πραγματικοτητα καλυτερα μια μονη πολυ καλη καρτα παρα δυο

Δεν αξιζει η διαφορα αποδοσης τιμης που εχουν μια και δυο καρτες

Link to comment
Share on other sites

Σε σύνολο 70 περίπου ψηφων βλέπουμε μόνο 3 συστήματα με sli και crossfire αντίστοιχα.περίεργο διότι τοσος ντόρος που έχει γίνει θα περίμενα μεγαλύτερο ποσοστό.

Από την άλλη παρατηρόυμε οτι η ισχυρή πλειψηφία έχει επιλέξει pci-e κάρτες αλλά υπάρχει ένα αρκετά θαρραλεο :D ποσοστό με agp !! Ενδιαφέροντα νομίζω τα εώς τώρα αποτελέσματα του poll

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από naz

Σε σύνολο 70 περίπου ψηφων βλέπουμε μόνο 3 συστήματα με sli και crossfire αντίστοιχα.περίεργο διότι τοσος ντόρος που έχει γίνει θα περίμενα μεγαλύτερο ποσοστό.

Από την άλλη παρατηρόυμε οτι η ισχυρή πλειψηφία έχει επιλέξει pci-e κάρτες αλλά υπάρχει ένα αρκετά θαρραλεο :D ποσοστό με agp !! Ενδιαφέροντα νομίζω τα εώς τώρα αποτελέσματα του poll

Δεν μας λές θείο naz τελικά που αποσκοπείς με το poll αυτό με τόσο ενδιαφέρων? :cool: :magic:

Link to comment
Share on other sites

εμενα που ειναι intergrated σε ποια κατηγορια ανηκω? :p ΑΑΑ και καθετε σε ενα ραφι μου μια πειραγμενη 9550 της sapphire...AGP παντα.αλλα συνηθος παιζω στις αδερφης μου το πισι που εχει PCIx...τελικα σε ποια κατηγορια ειμαι? (α την πουλαω(Αφου το σκεφτω καλα μετα απο προσφορα) την καλη μου 9550...)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από VIL [Σήμερα, στις 18:19]

Δεν μας λές θείο naz τελικά που αποσκοπείς με το poll αυτό με τόσο ενδιαφέρων? :cool: :magic:

έχω βάλει μία αγγέλια ρε συ με κατάλαβες...:hehe: :hehe:

γιατί ως γνωστών τα poll γίνονται βάση σκοπιμοτήτων πάντα ...

αν δεν ησουνα πασοκος μπορει να μην με καταλαβαινες

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.