Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Ηταν και είναι ακόμα για τα άλογα του ΤΟ εργαλείο.

Απλά στην Ελλάδα που έχω δει μέχρι και F50 και διάφορες άλλες ανωμαλίες, δεν έχω δεί ή ακούσει ποτέ για NSX. μέχρι και στην Αγγλία τόσα χρόνια 2 είχα δει.

Στανταρ ήταν NSX αυτό που είδες?

Ααα και κάτι άλλο.

Οταν ειχε βγει, στις ΤΟΤΕ Ferrari της έπαιρνε φίφα - τώλο - εμπολή ΚΑΙ ανάποδα.

Μην μου το βάλετε τώρα με μια 430/612 κλπ του 2010...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ηταν και είναι ακόμα για τα άλογα του ΤΟ εργαλείο.

Απλά στην Ελλάδα που έχω δει μέχρι και F50 και διάφορες άλλες ανωμαλίες, δεν έχω δεί ή ακούσει ποτέ για NSX. μέχρι και στην Αγγλία τόσα χρόνια 2 είχα δει.

Στανταρ ήταν NSX αυτό που είδες?

Ηταν με ξενες πινακιδες...οποτε παιζει να ειχε ερθει για επισκεψη αν και φαινοταν καπως παραμελημενο :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρισε και εδώ Πάτρα ένα κόκκινο μερικές μέρες.

Επίσης υπάρχει ένα στην Κρήτη, αρκετά δυνατό.

Τέλος, σε κάποιο best motoring το είχαν βάλει με Galardo/Murcielago, 360 modena, m3, και μερικά ακόμα, νομίζω στο motegi ήταν. Στις ευθείες του έφευγαν, αλλά στα φρένα τα έφτανε και στις στροφές τα πέρναγε. Τελικά ήρθε κάπου 3ο, νομίζω, μιας και τα δυνατά του άνοιγαν πολύ στις ευθείες.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
:inlove::inlove:

σαν πολυ καπνα δεν βγαζει στο ξεκινημα..?

και ο ηχοσ δεν σου θυμιζει supercar..μπρορει να ειναι και ιδεα μου ολα αυτα αλλα και να μην ειναι αμα κανει ολα οσα λεει με τοσο χαμηλη καταναλωση ειναι τρομερο!!!!

Link to comment
Share on other sites

σαν πολυ καπνα δεν βγαζει στο ξεκινημα..?

και ο ηχοσ δεν σου θυμιζει supercar..μπρορει να ειναι και ιδεα μου ολα αυτα αλλα και να μην ειναι αμα κανει ολα οσα λεει με τοσο χαμηλη καταναλωση ειναι τρομερο!!!!

Ξεμπουκωσε:victory: Βασικα τωρα ετσι οπως το πανε θα εχουμε 2 κατηγοριες supercar,τα hardcore old school βενζινοκινητα και τα hybrid.

Link to comment
Share on other sites

Απλά μοναδικό. Απλά τέλειο. Ότι και να πεις πραγματικά είναι λίγο.

Δεν υπάρχει καλύτερο αμάξι από τις 911, και η συγκεκριμένη 911 είναι η καλύτερη απ’ όλες.

Πολύ τυχεροί αυτοί που θα την αποκτήσουν.

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ncCKemPij2w&feature=related]YouTube - WORLD'S FASTEST 3D ROAD CAR MOVIE. MANX MEISTER TRAILER. F1 TAKES ON TT.[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ikQd8vs1MHw&feature=related]YouTube - MAKING OF THE WORLD'S FASTEST 3D ROAD CAR MOVIE[/ame]

Έγινε επεξεργασία από jpavly
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το πρόβλημα βρίσκεται πίσω από το τιμόνι; Τόσο σκίσιμο που έχουν ρίξει στα πρωτότυπα εξελίσσοντας τα, δε θα διόρθωναν κάποιο σχετικό πρόβλημα αν εκδηλωνόταν;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.