Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Marchettino delivers :D

Να πω την αληθεια η ασημι η enzo ειναι ερωτας.

Παρεπιπτοντως σημερα πετυχα μια porsche 911rs και μια ferrari F430 (ο ηχος της ferrari κλασικα απο αλλο πλανητη)...

Link to comment
Share on other sites

εγώ κράτησα αυτό από το σχόλια από κάτω:

Grady Philpott 5 days ago

This video is the apotheosis of stupidity and irresponsibility.

Επίσης σας χαρίζω και LaFerrari και Enzo (ειδικά σε ασημί :TD: ) και θέλω μια f40 και μια f50! Τα πρώτα αμαξάκια μου που είχα σαν παιδάκι. Έρωτες παντοτινοί! :o

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3MDTcXGsjuo]Ferrari F40 v Ferrari F50. Like You've Never Seen Them Before /CHRIS HARRIS ON CARS - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6176]Delijohn[/MENTION] θα ελεγα πως την αδικεις λιγο την enzo (την ασημι εννοω), αλλα τα γουστα του καθενος ειναι εντελως υποκειμενικα κριτηρια.

Για την F40 θα συμφωνησω απολυτα πως προκειται για ερωτα, παιδικο και παντοτινο (την F50 την ηθελα περισσοτερο στα υπερατου :p).

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=22548]stefanakos8[/MENTION] εν γνώση μου την αδικώ.. ποτέ δεν το συμπάθησα σαν αμάξι.. κ γενικώς μισώ ότι αμάξι βγαίνει σε ασημί :hehe:

Θεωρώ ότι μετά τις f40 και f50, η ferrari δεν έχει βγάλει πραγματικά όμορφο αμάξι!! Γούστο περίεργο ίσως..

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο δε λέω.. αλλά αυτό το άσχημο πράγμα, γιατί σηκώνεται πίσω;;

ας είχε κάτι μόνιμο ή κάτι πιο... "όμορφο"!

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-d1N97X2BA0]Jaguar F-Type Coupe R. 550hp on Street and Track. - /CHRIS HARRIS ON CARS - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Αν γουστάρεις Koenigsegg το /drive συνεχίζει το /INSIDE KOENIGSEGG με το one:1!

Το κάθε part πιο εντυπωσιακό από το άλλο.

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή το βίντεο του EVO, δείτε τι παρασκήνια παίζονται..

(διαβάζουμε από κάτω προς τα πάνω)

hh4zXfB.png

Ο harris είχε "εκθέσει" παλιά τη ferrari για τις πρακτικές τις στα test drive και στα συγκριτικά με άλλα αυτοκίνητα. Από τότε είχε φάει μπαν.. χρειάστηκε να αγοράσει με δικά του λεφτά μια ferrari για να την τεστάρει κ να την ξαναπουλήσει, και να έχει μερικά χιλιάδες ή και μύρια views για να ακυρώσει το ban η ferrari.. βλέπουμε όμως πως το EVO είναι πιο ψηλά από εκείνον.. αναμένονται και άλλα βιντεάκια όταν σταματήσει ο περιορισμός λοιπόν..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.