Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Exactly my point. Αντε και πήρες μια απο τις 777 συλλεκτικότατες και ακριβότατες Cayman...

Το ρεζιλίκι που θα νοιώσεις μόλις ενα γκομενάκι στην παρέα σου πει... "Αχ εχει και ο κολλητός μου ενα τετοιο ΟΛΟΙΔΙΟ Boxster... αλλα εχει πιο ομορφες ζάντες..." το έχεις σκεφτεί;;;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne

Exactly my point. Αντε και πήρες μια απο τις 777 συλλεκτικότατες και ακριβότατες Cayman...

Το ρεζιλίκι που θα νοιώσεις μόλις ενα γκομενάκι στην παρέα σου πει... "Αχ εχει και ο κολλητός μου ενα τετοιο ΟΛΟΙΔΙΟ Boxster... αλλα εχει πιο ομορφες ζάντες..." το έχεις σκεφτεί;;;

να τη τουφεκισεις το εχεις σκεφτει?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υφισταται. Με το που αναφερει τη λεξη boxster εχει φυγει κλωτσιδων απο την παρεα :hehe:

@gbak http://www.seriouswheels.com/cars/top-2008-Porsche-Design-Edition-1-Cayman-S.htm

Μητσο, grow up ρε, που θα μου πεις και για τα ηλεκτρικα της αλφα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne

Εσυ κοίτα να πας να αλλάξεις κανα ηλεκτρικό προληπτικά στην Αλφα και ασε τα πορσικα... :p

Ειπα "τετρακούνα by Porsche", δεν ειπα σκέτο Porsche...

Εγω δεν τα πάω τα Porsche, αλλα για τον ίδιο λόγο που ολοι οι υπόλοιποι τα πάνε... :hehe:

Γιατι αυτο που λένε "επιμονή στην ομοιότητα" εγω το λέω "εμμονή κάποιου 80αρη executive" στο Τσουφενχάουζεν που μόλις τα κακαρώσει και αφήσουν κανεναν σχεδιαστή να κάνει κάτι διαφορετικό, τότε το ξανασυζητάμε. Ηρθε ο καιρός να ξεκολλήσουν και αυτοί.

Ειμαι φάν των γενναίων βημάτων μετάλλαξης, οπως πχ το νεο Civic.

Απο μοτέρ παντως και γενικώς απο μηχανικά, τα σπάει.

Εμένα μ αρέσει να υπάρχει κάτι χαρακτηριστικό σχεδιαστικά στ αυτοκίνητα. Όπως οι λαμπο ακολουθούνε συγκεκριμένη γραμμή, και τα φερραρικά και οι μπεμπες κ τα μερτσεντε έτσι κ η πορσε.Σίγουρα θα μπορούσαν να κάνουν πιο εκτεταμένες αλλαγές απ το να φουσκώνουν φτερά και να ψιλοαλλάζουν τα φώτα, αλλά αφού πουλάνε σα τρελά, γιατί να το κάνουν;

Αρχική απάντηση από gbak

ρε συ spresv παιζει κανα λινκ wallpaper 1920x1200 το πορσικο αυτο? γ@μαει..

ε μιτς ειδες handle το πορσικο φετες μπαινει στα χιονια..

Μετά πώς βγαίνει όμως;

’σχετο, αλλά μια φορά μπήκα σε boxter και είναι θεόστενα.Δε συζητώ για οδήγηση, ούτε να βολευτώ δεν μπορούσα ;(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spresv [Σήμερα, στις 17:06]

Δεν υφισταται. Με το που αναφερει τη λεξη boxster εχει φυγει κλωτσιδων απο την παρεα :hehe:

@gbak http://www.seriouswheels.com/cars/top-2008-Porsche-Design-Edition-1-Cayman-S.htm

Μητσο, grow up ρε, που θα μου πεις και για τα ηλεκτρικα της αλφα :hehe:

με φτιαξεσ... danken :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από KoMM [Σήμερα, στις 17:07]

’σχετο, αλλά μια φορά μπήκα σε boxter και είναι θεόστενα.Δε συζητώ για οδήγηση, ούτε να βολευτώ δεν μπορούσα ;(

τα πορσε φιλε komm τα φορας σαν τα κοστουμια..

δεν εισαι εσυ μεσα στο αμαξι, αλλα εσυ με επενδυση το πορσε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.