Jump to content



Νέες "έξυπνες" συσκεύες από την HTC!


perp

Recommended Posts

Στο site της HTC μπορούμε πλέον απο σήμερα να δούμε 3 ολοκαίνουριες, συσκεύες που συντομα θα κυκλοφορήσουν και στην Ελλάδα και ανανεώνουν τις διαθέσιμες "εξυπνες" συσκευές συμφωνα με το σημερινό δελτίο τύπου της High Technology Computer Company. Πιο συγκεκριμένα οι νέες συσκευές ειναι οι εξής:

1) Το touchphone HTC Touch Dual (που αποτελεί εξέλιξη του γνωστού Touch).

2) To smartphone HTC S730 και

3) To PDA phone HTC P6500

Επιπρόσθετα, κυκλοφόρησαν και επιπλέον στοιχεία και πληροφορίες για το εντυπωσιακό HTC Shift που τρέχει Vista Business!!!

Περισσότερες πληροφορίες

http://www.europe.htc.com/en/products/

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ReaperX

Ρε γμτ το σκότωσαν το touch...Έβαλαν 3G που έλειπε απ' το αρχικό και έβγαλαν το wifi..:TD: :TD:

Μια ζωή αυτό κάνει η htc, βάζει ένα χαρακτηριστικό και βγάζει άλλο για να κάνει ανακύκλωση τα μοντέλα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ReaperX [Σήμερα, στις 00:31]

Ρε γμτ το σκότωσαν το touch...Έβαλαν 3G που έλειπε απ' το αρχικό και έβγαλαν το wifi..:TD: :TD:

Ναι δυστυχώς...ισχύει αυτό που είπε ο NickL... το Wi-Fi ειναι πολύ βασικό για μένα, εξάλλου τι να το κάνω το 3G για videocalls ή να κατεβάσω mp3s? εχω την 4νετ για αυτό...

Πάντως και το κανονικό Τουch μια χαρά κουκλάκι ειναι... κάνει τα δικά του... ;)

Αρχική απάντηση από webhunter [Σήμερα, στις 00:49]

Να δω τιμές του HTC S730 στο πλαίσιο θέλω...για να το πάρω με την αναβάθμιση. Αλλιώς θα παραμείνω στο touch.

Αν ενδιαφέρεσαι για αναβάθμιση, γυρνα και λίγο στα καταστήματα της κινητής εταιρείας που είσαι γιατί μπορεί να το βρεις σε καλύτερη τιμή... εξάλλου στο θέμα εγγύησης, RMA κτλ το ΠΛΑΙΣΙΟ δεν εμπλέκεται στα HTC... πάς καρφωτός μόνο στην Ace Hellas....

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα είχα το n72 το οποίο εκλάπει και τώρα θα μου έρθει αναβάθμιση από την cosmote. Βέβαια, δεν το έχω δεί σε κανένα από τα καταστηματα της. Και όσο για το service όλα εκεί πάνε...

Τι προτείνεται, touch ή το s730?

Είμαι συνέχεια εν κινήσει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

Ναι δυστυχώς...ισχύει αυτό που είπε ο NickL... το Wi-Fi ειναι πολύ βασικό για μένα, εξάλλου τι να το κάνω το 3G για videocalls ή να κατεβάσω mp3s? εχω την 4νετ για αυτό...

Πάντως και το κανονικό Τουch μια χαρά κουκλάκι ειναι... κάνει τα δικά του... ;)

Εκτός από μνήμη που τα βρίσκει πολύ σκούρα! Αν δεν βάλεις αλλη rom δεν γίνεται τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από webhunter [Σήμερα, στις 11:35]

Κοίτα είχα το n72 το οποίο εκλάπει και τώρα θα μου έρθει αναβάθμιση από την cosmote. Βέβαια, δεν το έχω δεί σε κανένα από τα καταστηματα της. Και όσο για το service όλα εκεί πάνε...

Τι προτείνεται, touch ή το s730?

Είμαι συνέχεια εν κινήσει.

Aφού εισαι συνέχεια εν κινήσει λογικά θα σε δυσκολέψει η συχνή χρήση του stylus στο Touch (ασχέτων αν μπορείς να κάνει πολλά μόνο με τα δάχτυλα)... αρα πήγαινε προς smartphone... Πάντως μην ξεχνάς οτι αν το θέμα σου ειναι να παίρνεις ή να δέχεσαι τηλέφωνα και οχι SMS αυτό μπορει άνετα να γινει ακομα και στα pdas, PPCs καθως στην touchscreen μπορείς να εμφανίσεις και κανονικό dialpad ;)

Link to comment
Share on other sites

Απλά ακόμα θέλω κάτι που να θυμίζει περισσότερο κινητό, παρά υπολογιστή...μην με πούν και καμμένο :p

Παιδιά γιατί δεν έχει έρθει ούτε πλαίσιο, ούτε cosmote, ούτε γερμανό το s730. Στο site αναφέρει ότι θα τα βρώ εκεί...’ντε και θέλω να ξεφορτωθώ το nec 400i

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από webhunter [Χθες, στις 13:55]

Απλά ακόμα θέλω κάτι που να θυμίζει περισσότερο κινητό, παρά υπολογιστή...μην με πούν και καμμένο :p

Παιδιά γιατί δεν έχει έρθει ούτε πλαίσιο, ούτε cosmote, ούτε γερμανό το s730. Στο site αναφέρει ότι θα τα βρώ εκεί...’ντε και θέλω να ξεφορτωθώ το nec 400i

Στην VF ρώτησες?

Link to comment
Share on other sites

Αααα ναι.... είχες πει οτι θες να το πάρεις με αναβάθμιση- επιδότηση απο την Cosmote... ;)

Πάντως έτσι ενημερωτικά και στην VF μπορείς να αγοράσει κανείς HTC συσκευές... κανονικά σφραγισμένες απο Ace Hellas...

Link to comment
Share on other sites

Οχι κάτι τέτοιο δεν μπορεί να γίνει σε κατάστημα VF δυστυχώς... Πάντως αν δεν μπορείς να το βρεις το S730 μπορείς να επικοινωνήσεις με την ACE Hellas και να σου πουν αυτοί για την διαθεσιμότητα και το πότε ακριβώς και σε ποιες αλυσίδες θα το βρείς....

BTW Πριν μερικές μέρες εκανα και εγώ την δωρεάν αναβάθμιση στο HTC 3300 μου σε Windows Mobile 6.0....Αρκετές αλλαγές, πιο γρήγορο και πιο ελαφρύ πιστεύω απο τα WinMob 5

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα την ACE HELLAS και μου είπαν ότι το περιμένουν από μέσα Νοεμβρίου. Επίσης έστειλα και mail με παράπονα στην εταιρεία για την παραπληροφόρηση που παρέχει στο site της. ’ντε να δούμε πότε θα έρθει για να το πάρω...:TD:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.