Jump to content



Μπελάς ονόματι 2900ΧΤ. Κατάθεση Βιώματος


angel_f

Recommended Posts

Κι οταν ο γειτονας θα αναβε το A/C, θα επεφτε ο γενικος και θα σε κυνηγαγε η θεια σου που ειχε βαλει πλυντηριο(DFI)

Και με την 2900 που θα σε επαιρνε τηλεφωνο ο θειος σου γιατι παλι εσβησε το PC την ωρα που εκανε double click στο "Τα εγγραφα μου"

Διακρινω μια ταση μαζοχισμου?:p

Σε τετοιες περιπτωσεις εγω δεν προτεινω τιποτα που μπορει να με βαλει σε μπελαδες,ειδικα για ενα ξενο μηχανημα.Εχω βαρεθει να φτιαχνω ξενα μηχανηματα και να απανταω ταυτοχρονα και σε κουραστικες ερωτησεις(γιατι συνηθως στεκονται ακριβως ΠΑΝΩ :wall: απο το κεφαλι σου προσπαθωντας και καλα να σε βοηθησουν)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από cptkoulis [Σήμερα, στις 16:23]

Διακρινω μια ταση μαζοχισμου?:p

Σε τετοιες περιπτωσεις εγω δεν προτεινω τιποτα που μπορει να με βαλει σε μπελαδες,ειδικα για ενα ξενο μηχανημα.

καθε αλλο. το ιδιο πακετο (dfi nf4 + 165) αγορασε φιλος φωτογραφος, το οποιο το εστησε μονος του, εχει κανει χιλιαδες ωρες video rendering χωρις το παραμικρο, κι ανθρωπος λεει πως ειναι το καλυτερο μηχανημα που περασε απο τα χερια του. κι οταν παλευω να τον ψησω για 4πυρηνο, δε το συζηταει καθολου.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.