Jump to content



Χιονι χιονι χιονιιιι....Ποτε παμε ; :D


GoMaR

Recommended Posts

Καλημερες....Σηκωθηκα αρων αρων να δω αν τελικα εριξε στον Παρνασσο και ναι....Ειδα ασπρο χρωμα..Επιτελους φαινεται οτι ηρθε ο χειμωνας..Ανυπομωνω να χιονισει για τα καλα να παω να τσουλησω.

Περσυ ανεβηκα σε βουνα μονο 3 φορες..(Καρπενησι , Καλαβρυτα , Παρνασσο )Αλλα δε το ευχαριστηθηκα για τους γνωστους λογους ( no xioni , no party :( )

Anyway παιδια..Δε νομιζω να εχει αναφερθει εδω μεσα...Κανει κανενας απο δω ski , snowboard , τουμπες στις πλαγιες ;

Εγω ειμαι snowboarder :p

kelaria.jpg?counter=1193125768668

Link to comment
Share on other sites

@gomar

θελω να μου πεις μερικα πραγματακια!

εκανα παλιοτερα skate και φετος λεω να αρχοσω snowboard ..

πες μου ετσι μερικα πραγματα που πρεπει να προσεξω/κανω.

πχ ειναι δυνατον να την παλεψω χωρις δασκαλο?:D

Link to comment
Share on other sites

κ εγω χωρις δασκαλο εμαθα...

Με φιλο πηγα που ηξερε..Αν δε πεσεις δε θα μαθεις.Αν δε σε παρει η φορα και πεσεις και φας τα μουτρα σου δε θα μαθεις..Το καλο ειναι οτι ειναι αφρατο το χιονι και δε πονας , χτυπας σπας ποδια χερια κλπ :p

Το πρωτο πραγμα που θα μαθεις ειναι η ισσοροπια (αναλογια στο σωμα σου) και το φρενο...μετα απο μονος σου.Εγω ετσι μαθαινω και τωρα αρχισα να παιρνω λιγο θαρρος.(αλματακια και απο διαδρομες - μονοπατια )

Link to comment
Share on other sites

Οχι , νοικιαζω....Σκεφτομαι να παρω αλλα ειναι πολλα λεφτα ρε γμτ...Μπορεις να βρεις απο 250(περσινο μοντελο) μεχρι και με 450Ε (φετινο) δε πολυ εχω ψαχτει σε τιμες.

Μη νομιζεις , και εγω τωρα μαθαινω :) Απλως ξερω να το πηγαινω:p

Μποτες μπορεις να βρεις λογικα απο 150? μεχρι 300...Επισης πουλιουνται και δεστρες..(καμια 100ε?) ειναι ακριβο χομπυ ρε συ.Γιαυτο.Αρχικα σκαστα σε ενοικιαση....και μετα βλεπεις :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR [Σήμερα, στις 09:06]

μολις χιονισει για τα καλα και αρχισουμε τις αναβασεις..κανονιζουμε :)

Να παρουμε και τον fragma γιατι εχει πολλα "καλα" εκει πανω :p

καλο χειμωωνααααααα

ρε.....εαν ανεβω εκει πανω θα λυωσει ολο το χιονι:p

ενα καϊμακτσαλαν η αληθεια ειναι οτι ψηνομαι χρονια να παω...:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.