Jump to content



Προβλημα με HD2600 Pro 512MB AGP


Maximvs

Recommended Posts

To εγραψα και στο PC technology αλλα το γραφω και εδω για παραπανω γνωμες ή βοηθεια.

Τα προβληματα αρχισαν οταν αλλαξα την Χ800GTO με την ATI HD 2600 Pro 512MB .Μου κανει επανεκκινησεις σε μερικα παιχνιδια.Εχω κανει τα παντα..drivers,directx,bios update,μονο format δεν εκανα ακομα αλλα ειδικα σε NFS Prostreet , Crysis κανει επανεκκινηση οταν παει να σηκωσει το παιχνιδι -οχι στην εισαγωγη- και στο Pro Evolution Soccer 2008 σε ορισμενα σταδια και μονο σε high details.

Το συστημα μου ειναι το εξης:

ΑMD 64 3200

2 GB Ram

Ati HD 2600 Pro 512 MB AGP

Gigabyte GA-K8NS Ultra.

Antec 550W True control.(Max. Load +5V:40A* -5V:0.5A +12V:24A -12V:1.0A +3,3V:32A*)

Σκαει μπλε οθονη και κανει επανεκκινηση.Το αρχειο που χτυπαει ειναι το ati3duag.dll.To περιεργο ειναι οτι τα Timeshift,MoH:Airborne,Call of duty 4,Painkiller Overdose,Bioshock τα τρεχει ανετα στα 1920Χ1080.

Καμια ιδεα?...Λετε να αλλαξω τροφοδοτικο?..γιατι μου γυαλισε ενα Etasis 650W Gaming...

--------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

NP παντος εγω οταν εκανα ενα γρηγορο search στο google για αυτο το αρχειο ati3duag.dll μου εβγαλε πολλα πραγματα. παντος ειναι απιστευτο τι μπορει να βρει κανεις. καποιος θα το εχει κανει ποστ σε καποιο φορουμ. συγουρα θα βρεις λυση. δοκιμασε το και πες μας τι εγινε

Link to comment
Share on other sites

lol μα δεν εχει σχεση αυτο φιλε maximvs και εγω τεχνικος υπολογιστων σε καταστημα δουλευω και μερικες φορες οταν εχω καποιο προβλημα και βαριεμαι να το ψαξω και βρησκω την ευκολη λυση στο φορουμ του thelab.gr καποιος θα εχει κατι να σου πει. :)

Link to comment
Share on other sites

ανεβασε μερικα screenshot σε αυτη την αναλυση να το δω με τα ματια μου θα με τρελανεις

ρε συ

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?t=37283&page=3

εδω ακομα δυσκολευται και ιδρωνει η 8800 gtx στα 1600x1200 ριξε μια ματια και συ

το παιζεις ανετα στα 1920χ1080

ΥΓ παντα φιλικα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.