Jump to content



...Αγαπητη Forthnet


Zarras

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από perp

χμ...δηλαδη αν καποιος με αυτο το προγραμμα του ΟΤΕ με παρει τηλεφωνο που ειμαι στην 4net χρεώνεται κανονικα ως αστικο? Και αν δεν το ξέρει? αυτα τα ψιλα γράμματα μου την δινουν πάντα...

ναι και αφου πλεον ολα αρχιζουν απο 210-χχχ και δεν μπορεις να τα ξεχωρισεις (ποιο ειναι ποιας εταιρειας) ειναι πολυ ευκολο να πεσεις στην "παγιδα"...:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από perp

χμ...δηλαδη αν καποιος με αυτο το προγραμμα του ΟΤΕ με παρει τηλεφωνο που ειμαι στην 4net χρεώνεται κανονικα ως αστικο? Και αν δεν το ξέρει? αυτα τα ψιλα γράμματα μου την δινουν πάντα...

Τήν πατάει και χρεώνεται τρελά φίλε perp

Αυτό το πακέτο έχω κονεχ τοκ και ακριβώς όπως τα λέει ο hayabusa

Link to comment
Share on other sites

μεγάλη λαμακία ομως.... εντάξει τουλαχιστον σε αυτο δεν μπορω να πω απο την 4net ειμαι πολυ ευχαριστημενος με το policy που εχει... οντως δεν σκεφτεσαι καποια κρυφη χρεώση οταν μιλας στο τηλέφωνο...

Και οσο σκέφτομαι τις εποχες που πηγαινα σχολειο ή φοιτητης που παντα ηταν ενα βάσανο οταν ο λογαριασμος του ΟΤΕ ερχοταν σπιτι....επρεπε να λειπω....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

Και οσο σκέφτομαι τις εποχες που πηγαινα σχολειο ή φοιτητης που παντα ο λογαριασμος του ΟΤΕ ηταν ενα βάσανο οταν ερχοταν σπιτι....επρεπε να λειπω....:hehe:

:rofl: :rofl: :rofl:

Παντως ακομα ειναι βασανο, καταλαβαινεις τι εννοω ;):D

Link to comment
Share on other sites

Ή άμα έχεις αδέρφια και ο λογαριασμός είναι αναλυτικός...

Φροντίζεις να τον πάρεις πρώτος...και να τον δώσεις όταν θα λείπει ο/η αδερφός/η ....

Ρε Μαμα...δεν είναι δικά μου τα νούμερα αυτά...της Ειρήνης πρέπει να 'ναι..αυτή έκανε το λογαριασμό...το καθίκι :p

Έτσι την σκαπουλάραμε μέχρι το βράδυ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αστα να πάνε... μα τι θεατράνθρωποι ειμαστε τελικα...:hehe:

Πάντως αν μην τι αλλο... αυτο το ψυχολογικο τραυμα ως παιδι αρχιζω να το ξεπερνάω με το 2play....:hehe:

και περα απο την πλάκα υπηρξαν εποχες που οντως το αστικο τηλέφωνο ηταν πανάκριβο...για τωρα δεν ξέρω τι χρεώσεις παιζουν...

πάντως πριν την 4νετ πληρωνα ενα 85 minimum το μηνα για τηλέφωνο και internet μαζι ... οποτε τα 40 τωρα, μου φαινονται κατι παραπάνω απο τσάμπα ή λογος να εκνευριζομαι που αντι για καθαρα 19 εχω 15Mbps... Tα γλυτώνω απο αλλου που λέμε...

Πάντως αν συνηθίζεις στο τσαμπε, δυσκολα επιστρέφεις... οι καθαρες γραμμές δεν μου λενε τιποτα, δεν κάνω και επάγγελμα το downloading, η τσέπη μου με νοιάζει και βέβαια να τηρείται ενα Α επιπεδο υπηρεσιων που μέχρι στιγμης τηρειται στην περίπτωση μου απο την 4νετ.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο πολλα χρονια..ηρθε σπιτι επιτελους μικροτερος λογαριασμος σε σχεση με τους προηγουμενους...

γλιτωσα καμια 30ε ...απο οτε πηγα σε 4net...

αντε να δουμε ποτε θα ειναι ο επομενος μικροτερος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.