Jump to content



H OTE ξανά χτυπά...


Borg

Recommended Posts

Έχω εδώ και 10+ μέρες τα εξής προβλήματα με τον οτε

Είχα διαπιστώσει ότι κάποια στιγμή είχα πολύ χαμηλή ταχύτητα και με συνέπεια να κάνω αίτηση βλάβης στον οτε .

Κάνω την πρώτη , περνάνε 2 μέρες και τίποτα , κάνω την δεύτερη ....το ίδιο και με την τρίτη το είδανε, με συνέπεια να με κόψουν εντελώς το dsl .

Η ημέρα διακοπής έγινε την δευτέρα, περνάνε τουλάχιστον 36 ώρες και παίρνω τηλ στο 121 και με λένε ότι έχει δρομολογηθεί, ε λέω οκ.

Δυο μέρες μετά , δηλ την Τετάρτη, ξανά παίρνω και μου λένε το ίδιο αλλά επειδή δεν είναι στα φυσιολογικά πλαίσια λέει θα στείλει fax για την καθυστέρηση που έχει δημιουργηθεί λέω οκ ( ακόμα μια φορά τους πίστεψα και βασίστηκα στα λόγια τους)

Έρχεται η πέμπτη .....τους ξανά περνώ τηλ και μου λέει πάλι τα ίδια ....

Χτες το απόγευμα κατά τις 17:40 με περνούν τηλ στο κιν με νούμερο Θεσσαλονίκης!

Μίλησα με έναν νεαρό ηλικίας να ήταν το πολύ 28(το ζώδιο δεν το πάντρεψα) και μου έλεγε αν από πράσινο έγινε κόκκινο το λαμπάκι της γραμμής και του απαντούσα όχι και τις 3 φορές που δοκίμασε.

Μετά από αερολογίες μου λέει ότι είναι πρόβλημα από το κέντρο της Λάρισας και ότι θα δώσει εντολή να το διορθώσουν.

Σήμερα δεν είχα πάρει τηλ, βρίσκω το τηλ της Λάρισας και παίρνω 15:05 με αποτέλεσμα να έχουν κατεβάσει το τηλ. Σχολάσανε τα παιδιά βλέπετε ....

Για καλή μου τύχη ξερώ ένα εξυπηρετικότατο παιδί που έχει τα ανάλογα κονε του λόγω της δουλειάς του και με βρίσκει από Αθήνα τις 3 διεύθυνσης από τα αστικά κέντρα Λάρισας και ερωτούμε, τι γ@μο σκ@τα να κάνω?.....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Wizard!

Μα τι λες τώρα...? Ψεύδεσαι ασυστόλως... Ο πΟΤΕ στέλνει τεχνικό την επόμενη μέρα και το φτιάχνει επιτόπου. Όλα αυτά που λες τα κάνουν ΜΟΝΟ οι εναλλακτικοί.

θα θελες...

:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Μα τι λες τώρα...? Ψεύδεσαι ασυστόλως... Ο πΟΤΕ στέλνει τεχνικό την επόμενη μέρα και το φτιάχνει επιτόπου. Όλα αυτά που λες τα κάνουν ΜΟΝΟ οι εναλλακτικοί.

ξεπαγιασαμε....:D :D :D

σοβαρα τωρα, αν δεις οτι το γραψιμο συνεχιζεται παρτους και πες στους οτι θα τους κοψεις, οτι θα πας σε αλλη εταιρεια κλπ...αν παρολα αυτα συνεχισουν πηγαινε και κανε μια ωραια καταγγελια για να μαθουν...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hayabusa

ξεπαγιασαμε....:D :D :D

σοβαρα τωρα, αν δεις οτι το γραψιμο συνεχιζεται παρτους και πες στους οτι θα τους κοψεις, οτι θα πας σε αλλη εταιρεια κλπ...αν παρολα αυτα συνεχισουν πηγαινε και κανε μια ωραια καταγγελια για να μαθουν...

Η καλύτερη λύση...

Παντως να αναφέρεις οτι θα κάνεις καταγγελία , έτσι έκανα και εγω( μίλησα για λογαριασμό της μανα μου :p) στην sato οταν μας ειχε γράψει στα παλιά της τα παπούτσια για μια αποστολή και τα έφεραν την επόμενη μερα...:p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

fear-fear-Searing Pain-Incinerate-Siphon Life-fear :smoke:

lol μορι :p

Αρχική απάντηση από Wizard!

Όχι... Ειρωνεύομαι... κι όχι εσένα, αλλά όλους αυτούς που λένε ότι ο πΟΤΕ δεν έχει προβλήματα και έχουν μόνο οι εναλλακτικοί... :)

np :)

Ρώτησα 2 φίλους που μένουν κοντά με το σπίτι μου και έχουν το ίδιο πρόβλημα που είχα ....πριν με το κόψουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras [Σήμερα, στις 17:19]

fear-fear-Searing Pain-Incinerate-Siphon Life-fear :smoke:

μην τον ακους :p

καλυτερα κανε unstable affliction- corruption- curse of agony- siphon life- life tap-drain life κι αν επιμεινουν κανε shadowburn :whistling

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μπορεί να με πει κανείς αν είναι καλά ? 2048 ΟΤΕ γραμμή με forthnet συνδρομή (τα ίδια)

Ακόμα δεν έχει λυθεί το πρόβλημα και με πέρασε από το μυαλό μου πως μήπως υπό την άγνοια μου κάτι δεν πάει καλά με το router

post-391-1416073310,782_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.