Jump to content



Αλλαζω την P5k dlx wifi κ με τι?


BeetleJuice

Recommended Posts

αδερφια συναγωνιστες φιλοι εχω μια ευκαιρια να δωσω την p5k καλα λεφτα

πες 180 περιπου

μεχρι 260 ας πουμε τι θα παιρνατε που να ειναι ΔΙΑΠΙΣΤΩΜΕΝΟ οτι ειναι οντως καλύτερο?

στην υπογραφη μου βλεπετε τα υπολοιπα του συστηματος μου αν και οι μισοι τα ξερετε

το sli με νοιαζει λιγο , το crossfire δεν με νοιαζει καθολου

μια ιδεα ειναι η maximus formula αλλα ετσι μενει το chipset block αχρησιμοποιητο , γιατι αν δεν γελιεμαι εχει ενσωματωμενη υδροψυξη

μια μητρικη που μαρεσει πολυ ειναι η dq6 gigabyte αλλα δεν την βλεπω να παιζει και πολυ αν και αρκετοι μου λενε οτι ειναι τερας σταθεροτητας

ειμαι ανοιχτος σε προτασεις

ελατε κορμια πειτε ιδεες

πειτε τι θα θελατε να παρετε αν δεν ειχατε αυτο που εχετε τωρα ή υποστηριξτε την μητρικη που εχετε ηδη

ευχαριστω πολυ

σκαθαρακι :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει και καμια καλυτερη.

Χ38 (PCI2, CF 2x16 lanes) Θα ελεγα Μaximus, αλλα αφου δεν θα κανεις cross-fire, δεν αξιζει...

Κατσε με το P35 ή παρε την Μaximus.

Η πουλα την 180 Ευρω και παρε την ΙP35_Pro me 130 !!!!:jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

μια αλλη ιδεα ειναι να δωσεις τωρα την δικη σου να παρεις μια IP35 και σε 2-3 βδομαδες δινεις πισω την IP35 και μια διαφορα χρηματων και παιρνεις μια μητρικη με Χ48 και εισαι βασιλιας.

Link to comment
Share on other sites

δεδομενου οτι το χ48 ειναι οτι και το χ38 κατα 95% εγω λεω να παρεις τωρα ενα μομπο και να κανεις φαση , αλλα μη με ρωτας εμενα για το αν ειναι καλυτερα να περιμενεις - ειμαι γνωστος οτι δεν εχω ιχνος υπομονης πανω μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

maximus for the win :D δεδομενου οτι το χ48 δεν θα εχει καμια σημαντικη διαφορα απο το χ38 ο μαξιμος θεωρειτε απο τις καλυτερες επιλογες... και το bios του θα το λατρεψεις ...

Link to comment
Share on other sites

καλα το πας κανα δυοπ ποστς και θα την παρω στο τελος...

το μονο που με ξενερωνει ειναι οτι ατι δεν θελω και δεν ηθελα ποτε και αυτο το σουπερ μομπο βγαινει με κροσφαιρ

ενα σλι χαθηκε ναχει

θα μου πεις πολλα θελω

εμ με τα ντιλ που κανουν οι εταιριες με το ζορι κλισμα κροσφαιρ

επισης εσατα δεν εχει , τι τραγικο θεε μου

ειναι δυνατον 260 ευρω μομπο και να μην εχει εσατα?

δηλαδη τι ζηταμε ας πουμε ISA BUS?

rs232 την κοψανε , μαους κοψανε , παραλληλη κοψανε , εσατα κοψανε , ε τι εμεινε λοιπον...

Link to comment
Share on other sites

το νερου του μαξιμου λεει τπτ η ειναι φτελι και θα το ξηλωνω για να βαζω τα δικα μου μπλοκ?

χαλκος ειναι η ανοδιομενο αλουμινιο οπως στο P5K dlx (το λαπαρα και το ξερω οτι ειναι αλουμινιο)

καλυπτει και τα μοσφετ ρε παιδια η θα τρεχουμε για μπλοκ και εκει?

παει στον παγο ο μαξιμος με το καλημερα...

Link to comment
Share on other sites

...

επισης εσατα δεν εχει , τι τραγικο θεε μου

ειναι δυνατον 260 ευρω μομπο και να μην εχει εσατα?

δηλαδη τι ζηταμε ας πουμε ISA BUS?

rs232 την κοψανε , μαους κοψανε , παραλληλη κοψανε , εσατα κοψανε , ε τι εμεινε λοιπον...

.. σκαθαρι εισαι απαιχτος..:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nick2crete [Σήμερα, στις 03:21]

.. σκαθαρι εισαι απαιχτος..:laughing:

ε ψεμματα να πω? αφου υπαρχει το συστημα:οσε; οθονες βαλουν τοσα περιφεριακα κοβουν...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.