Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Αμαρτωλέ τι μου θύμησες, με τις φτηνές καρέκλες του Praktiker...

Σπίτι μου 3 το πρωί και το project περνά από επιτυχές compilation. Γεμάτος χαρά λοιπόν, κάνω μία να τεντωθώ προς τα πίσω και τσούπ το κοντραπλακέ της καρέκλας σπάει. Σε χρόνο ντε τε, έχω εκτελέσει διπλό λούκ και τετραπλό τόλουπ με ανάποδη πιρουέτα. :getlost:

:D τετοια περιγραφη ουτε ο Κωστάλας...:jump:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αφου δοκιμασα καμια 100αρια καρεκλες σε διαφορες εκθεσεις μου εκανε τρομερη εντυπωση-η μαλλον επαθα πλακα- μια που δεν ηταν η κλασικη διευθυντικη με τα φουσκωτα μαξιλαρια αλλα ηταν καπως ετσι..222fc.th.jpg

καμια 400αρια ευρω αν θυμαμαι καλα μου ειπανε, εχει και η sato μια αναλογη απο οτι ειδα στο site ''una'' 111111vq.th.jpg λεγεται, θα παω απο εβδομαδα να την δω και αυτην και θα αποφασισω

εχει δοκιμασει κανεις καμια αναλογου στυλ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετά από διάφορες νήλες που έπαθα από τα entos, εγώ δε θα έπαιρνα ούτε χαρτί υγείας από μαγαζί που έχει οποιαδήποτε σχέση με τα sato. Απλά δεν αξίζουν τα λεφτά τους. Γι' αυτό τα entos έχουν συνεχως διαφορετικές βλαμμένες προσφορές που στην τελική όλες είναι -50%, και τα sato συχνά πυκνά βάζουν προσφορές που βρίσκεις έπιπλά πάλι -50% και τραβάς τα μαλλιά σου όταν έχεις πληρώσει τα διπλά...

Προσωπική άποψη έτσι? Απλά δεν είναι τόσο ποιοτικά όσο θα έπρεπε...

Link to comment
Share on other sites

εχει δοκιμασει κανεις καμια αναλογου στυλ?

Στην δουλειά μας έχουμε εδώ και 2 χρόνια καρέκλες απο τον Δρομέα και μιλάμε για πόστο εργασίας 24ωρη βάρδια , δηλαδή βαριά χρήση της καρέκλας (Αμερικάνική στάση) . Έχουμε την LINE D .

Ότι φτηνό μας φέρνανε είχε ζωή 2-3 μήνες .

Ααααα και έχει 5χρόνια εγγύηση .

Link to comment
Share on other sites

Coolermaster ειναι το κουτακι?

Ναι το cosmos ειναι το κουτάκι...

Βασικά δεν έχω καλή φωτογραφική για να βγάλω φωτογραφία το βράδυ... αλλά μέσα στο δωμάτιο υπάρχει discoball, αρκετά blacklights και μια αιώρα κρεμασμένη από το ταβάνι... :)

Link to comment
Share on other sites

Στην δουλειά μας έχουμε εδώ και 2 χρόνια καρέκλες απο τον Δρομέα και μιλάμε για πόστο εργασίας 24ωρη βάρδια , δηλαδή βαριά χρήση της καρέκλας (Αμερικάνική στάση) . Έχουμε την LINE D .

Ότι φτηνό μας φέρνανε είχε ζωή 2-3 μήνες .

Ααααα και έχει 5χρόνια εγγύηση .

+1 για τον δρομεα, και εχει ριξει αρκετα τις τιμες σε σχεση με 4 μηνες πριν που πηρα την δικη μου:hm:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

fusion τι εχεις βαλει μεσα ρε φιλε και φωτιζει ετσι ?? 100αρα αλωγονου??Μερα το εκανε το εσωτερικο, μη πω και το εξωτερικο ;) ..Το mousepad μαλλον ειναι δωρο απο την Q telecom..

Link to comment
Share on other sites

Αχα, γιατι και γω το εψαχνα... το μικρο δεν ειναι?

-----------

Πρεπει να γινει τοπικ με κρυφο φωτισμο γραφειου, τελος :neo:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.