Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

[MENTION=91]amartolos[/MENTION]

Καλή φαίνεται αλλά δε ξέρω κατά πόσο θα βόλευε το μαξιλαράκι για το κεφάλι που είναι τόσο μπροστά και από ότι φαίνεται δεν πάει και πίσω!!!

Προεδρικές μου φαίνονται καλύτερες\αναπαυτικότερες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=91]amartolos[/MENTION]

Καλή φαίνεται αλλά δε ξέρω κατά πόσο θα βόλευε το μαξιλαράκι για το κεφάλι που είναι τόσο μπροστά και από ότι φαίνεται δεν πάει και πίσω!!!

Προεδρικές μου φαίνονται καλύτερες\αναπαυτικότερες.

Δεν νομιζω να μην βολεψει γιατι ποτε η πλατη δεν ειναι 90 μοιρες ορθια παντα δινω ελαφρια κλίση προς τα πισω.Επισης υπαρχει και option χωρις μαξιλαρι που βγαινει ακομη φθηνοτερη.Επιπλεον εχω την εντυπωση οτι το μαξιλαρι ειναι εκει για να κρατησει το κεφαλι σου σε καθετη θεση με τους ωμους σου-γενικα με το υπολοιπο σωμα σου-τι νοημα εχει να πηγαινει το κεφαλι πισω απο τους ωμους??θα κοιτας το ταβανι και οχι αυτο που εχεις μπροστα σου.

Οι διευθυντικές δεν ειναι εργονομικες δεν εχουνε στηριξη για μεση κτλ.Επιπλεον ολες οι διευθυντικές εχουνε μηχανισμο relax δηλαδη οταν κανεις πισω την πλατη σηκωνεται και το καθισμα και νιωθεις οτι κανεις τραμπαλα.Θελω η πλατη να πηγαινει πισω αλλα το καθισμα να μενει παράλληλο με το πατωμα.

Έγινε επεξεργασία από amartolos
Link to comment
Share on other sites

Επιπλεον ολες οι διευθυντικές εχουνε μηχανισμο relax δηλαδη οταν κανεις πισω την πλατη σηκωνεται και το καθισμα και νιωθεις οτι κανεις τραμπαλα.Θελω η πλατη να πηγαινει πισω αλλα το καθισμα να μενει παράλληλο με το πατωμα.

Εγώ παλί θεωρώ καλό να κάνει ανατροπή και το κάθισμα. Μειώνεται το βάρος που πέφτει στη μέση όταν είσαι σε κλίση (και αντέχεις πιο πολύ σε brackouts / redouts :clap:).

Πάντως είναι ζόρικο το κάθισμα, ειδικά τα μπράτσα είναι όλα τα λεφτά.

Ελπίζω να παρείγγειλες το δέρμα και όχι το net.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια . Την κέρδισα από την δουλειά του πατέρα μου σε μία κλήρωση χριστουγεννιάτικη. όσο για την απόσταση το γνωρίζω ότι είναι κοντα άλλα....

βέβαια τα παιχνίδια με χειρηστηριο τα παίζω από το κρεβάτι πιο πίσω αλλα πάλι δεν παύει να είναι κοντα:...:

Link to comment
Share on other sites

Και όμως βολεύει απίστευτα και δεν πιάνει χώρο!

Και εγω αυτή τη απορία εχω αλλά δεν βγάζεις άκρη με τον τύπο

Αλήτη!!!!!:tomato:

Έγινε επεξεργασία από pargotzi
Link to comment
Share on other sites

Με φάγατε!!! Το διόρθωσα... Αν και βόλευε το σταυροπόδι αλλά γιόγκα! :p

Καρέκλα υπάρχει. Την είχα αγοράσει φθηνή γύρω στα 50€ απο Χαλκίδα.

post-15298-1416075459,3412_thumb.jpg

post-15298-1416075459,4241_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από pargotzi
Link to comment
Share on other sites

Φίλε η ειρωνεία στον κόσμο μας περισσεύει....Αν τη βρίσκεις με το να ειρωνεύεσαι τους άλλους να το ψάξεις..Μπορώ να σε βοηθήσω και να ρωτήσω για κάποιον καλό ψυχολόγο...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.