Jump to content



Eντυπωσεις απο τις 24αρες συνδεσεις μας


hayabusa

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

ο ΟΤΕ μου ενεργοποίησε το conn-x σε 22ώρες ΜΕ ΤΟ ΡΟΛΟΪ από χθες το πρωί που τους πήρα τηλέφωνο :shout:

θα επανέλθω με στατιστικά και λοιπά.πάω να κουμπώσω ένα sagem speedtouch που έχω πρόχειρο μέχρι να έρθει το καινούριο.

Link to comment
Share on other sites

ας μου δώσει κάποιος μια λογική εξήγηση γιατί ο ρημάδης ο ΟΤΕ θέλει τη γραμμή μου σε interleaved. είναι 3η φορά που τους παίρνω τηλ γιατί με αλλάξανε ΞΑΝΑ για 3η φορά από fastpath σε interleaved.....ΘΑ ΤΑ ΣΠΑΣΩ ΟΛΑ!!!! :rant:

post-596-1416075919,4623_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Με wind

1757678860.png

Μπορείς να κάνεις ένα tracert 173.199.105.63 και να μας βάλεις εδώ τα αποτελέσματα;

Γενικά, όποιος άλλος έχει WiND, θα με εξυπηρετούσε.

Είμαι HOL, μετακομίζω και σκέφτομαι να πάω σε WiND. Cyta, πΟΤΕ και Forthnet έχουν ήδη αποκλειστεί για πολλούς λόγους. Δε με ενδιαφέρει τόσο το bandwidth, όσο η σταθερότητα και τα ms/pings. Η HOL δεν πέφτει ποτέ, έχει σταθερή ταχύτητα, 0 προβλήματα με το τηλέφωνο, αλλά από pings είμαι στον παραπάνω server στα 80+ :...:

Link to comment
Share on other sites

τελικώς μετά από αρκετή επιμονή είμαι σε fastpath 2μέρες σερί και σε ξεκλείδωτο προφίλ έως 24. (με το ζόρι να με κλειδώσουν στο 12άρι)

το ZTE ZXV10 W300 modem router που δίνει ο ΟΤΕ αποδείχθηκε κάκιστο. έβαλα πάνω το sagem f@st 2404 και η γραμμή είναι διαμάντι. αν είχα και καλύτερο εξοπλισμό ίσως να ήμουν και ακόμα καλύτερα.

προς το παρόν στα 14.000/1023 με snr 9 και margin 29.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.