Jump to content



ΑΞΙΖΕΙ Η ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΕ 8400?


GdamprXP

Recommended Posts

Το συστημα της υπογραφης λεω να το αναβαθμίσω με τα εξης:

Core 2 Duo 8400 s775/3,00 Box

ΜΗΤΡΙΚΗ GIGABYTE X38-DS5 775 X38 FSB 1333

Μνημες θα κρατήσω αυτες που έχω ddr2 800 team dark 4-4-4-12

8800 gt gigabyte 512

psu το ίδιο hiper type-r 580

ακουω τα σχόλια σας... τι θα κανατε εσεις ?:help:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GdamprXP [Σήμερα, στις 14:21]

ξεχασα να σας πω πως θα δώσω αυτα που έχω και με 80 ευρω λεω να παρω τα πιο πανω...Πάλι λετε οτι δεν αξίζει ε? Η μητρικη που εχω ειναι με το 965

just do it

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GdamprXP

ξεχασα να σας πω πως θα δώσω αυτα που έχω και με 80 ευρω λεω να παρω τα πιο πανω...Πάλι λετε οτι δεν αξίζει ε? Η μητρικη που εχω ειναι με το 965

και δεν το εχεις κανει ακόμα ???

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GdamprXP [Σήμερα, στις 14:21]

ξεχασα να σας πω πως θα δώσω αυτα που έχω και με 80 ευρω λεω να παρω τα πιο πανω...Πάλι λετε οτι δεν αξίζει ε? Η μητρικη που εχω ειναι με το 965

80 ευρώ?? :boxed:

ακόμα κάθεσαι?

Link to comment
Share on other sites

απλα σας το λεω για να μου προτείνετε κατι άλλο οπως πχ αλλη μητρικη, vga, cpu κτλ.... Λέτε πως ενας q6600 να είναι καλύτερος? Καμια καλή μητρικη στα ίδια χρηματα πανω κατω ?

Link to comment
Share on other sites

Εξαρταται τι θελεις να κανεις με το PC.

Αυτη τη στιγμη δεν υπαρχουν πολλες εφαρμογες που εκμεταλευονται και τους 4 πυρηνες. Που συμαινει οτι θα εχεις μια σχετικη ανεση στο alt-tabbing κλπ και δε θα σου πολυσπαει τα νευρα (απ' οτι εχω ακουσει, εγω ακομα περιμενω να τελιωσω το δικο μου :p).

Αν δεν σε ενδιαφερει αυτο, ουτε το να κανεις ποιο γρηγορα encoding και γενικα να τρεχεις παραλληλα πολλα πραγματα. Τοτε πιστευω οτι ειναι καλυτερα να πας σε ενα δυπυρηνο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.