Jump to content



Προτεινετε ενα pc plz


Melkon

Recommended Posts

όλα είναι μια χαρά. στα games αποδίδει πιο καλά από τον q6600 σε stock καταστάσεις. μάλλον και σε overclock εκεί που φτάνει. η μητρική με το τελευταίο bios update είναι έτοιμοι για τα πάντα. από το δικό σου σύστημα που βλέπω θα τα πηγαίνει καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

ε ναι εννοείτε.αυτό πρέπει να το είχες κάνει και εσύ. αν όμως συναντάμε κάποιο bug επιστρέφουμε σε ένα πιο πριν . αν εσύ είσαι π.χ. στο 1ο και υπάρχουν 4 δοκίμασε το 4ο αν δεν σου κάνει πάνε στο 3ο... λογικά λόγω asus πάντα τα τελευταία bios updates είναι και τα καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Παιδες δεν θα το πιστεψετε.Παιρνει λοιπον ο φιλος μου τα εξαρτηματα ενω εγω δεν μπορουσα να ημουν παρον.Τα φερνει λοιπον σπιτι μου ολα καλα και ωραια.Εκτος την motherboard.Ηταν σε ενα χαρτινο κουτι ενω κλεισμενα με ζιλοτειπ τα πιαστρακια για τις μνημες ανοιχτα ενω εξω σε μια ετικετουλα εγραφε RMA NO:XXXX.Λεω ωχ!Την πηρα ετσι οπως ηταν και τη γυρισα πισω περιμενω τωρα τεταρτη για την αλλη.Δλδ απο το πλαισιο δεν το περιμενα ποτε ΗΜΑΑΡΤΟΝ!Το αλλο ωραιο ηταν οτι προσπαθουσαν σονυ και καλα να του πουλησουν πσυκτρα!

Link to comment
Share on other sites

πεινάνε οι μαμακες. ανέβηκε το πλαίσιο στο χρηματιστήριο και αρχίσε κι αυτό τις βλακείες τις ακατανόμαστης εταιρείας. μου φαίνεται θέλουν να μας αναγκάσουν να αγοράζουμε από το εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.