Jump to content



αγορά Gaming keyboard


anubis

Recommended Posts

Θα ήθελα ένα illuminated πληκτρολόγιο με κύριο σκοπό το gaming, οπότε... τι λέτε για αυτό ? Επίσης, αν κάποιοι έχετε gaming πληκτρολόγια με πλήκτρα κάπως ξεχωριστά σαν αυτό που σκέφτομαι να πάρω, πείτε τη γνώμη σας. Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

να σας εξηγήσω λίγο........ Ο βασικός λόγος που θέλω να πάρω πληκτρολόγιο είναι ότι πήρα αυτό για την αίσθηση πλήκτρων laptop (και γενικά δεν το μετάνιωσα), αλλά έχω να παίξω παιχνίδι από την ημέρα ακριβώς που το σύνδεσα στο PC!!! Γι' αυτό θέλω γνώμες για gaming πληκτρολόγιο, αλλά να έχει τα βασικά gaming κουμπιά, κάπως ξεχωριστά (απομακρυσμένα και εργονομικά). Και να είναι οπωσδήποτε μαύρο και φωτιζόμενο. Αυτά :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από elapse [Σήμερα, στις 16:01]

Κοίταξε και της razer το lycosa.

αυτό είναι θεϊκό πληκτρολόγιο, αλλά έχει αίσθηση laptop και θέλω να το αποφύγω για τους λόγους που προανέφερα.

Αρχική απάντηση από MOS [Σήμερα, στις 16:08]

Ριξε μια ματια !!:blink:

Από Gamers για Gamers

:hmm: αυτό καλό φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GdamprXP

πως το εβγαλες αυτο το συμπερασμα?

ολα καλα ειναι αλλα η αισθηση των πληκτρων μου θυμιζει ενα που εχει το πλαισιο που κανει 3 απαισια μιλαμε! το χαλαει πολυ αυτο κ θελω να το ξεφορτωθω!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από racer

Η αίσθηση είναι πολύ καλή.. Αν δεν το έχεις δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα.. ;)

μα το εχω εδω και ενα χρονο.. το παλιο ετσι για το καινουριο δεν ξερω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.