Jump to content



Πείτε ό,τι θέλετε 2.0


jpavly

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 12:29]

W T F ????

Δεν φτανει που εχουν ιστορια 400 χρονων σαν κρατος, κοροιδευουν κιολας? Σώβρακα!

Δηλαδη τωρα, για να καταλαβω, εσυ βλέποντας αυτο, θίχτηκες ως Ελλην???? LOL

Blockbuster ταινια είναι και την κανανε παρωδια....

Δεν είναι ουτε δάκτυλος των Τουρκων να διαβρώσουν την ιστορία μας, ουτε των... Ιρανων να μας εκδικηθούνε για την ταπεινωτικη ηττα τους πριν... 2500 χρόνια.

Εξάλλου παιζει ο Method Man :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 35,3k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από tifozif1 [Σήμερα, στις 12:02]

Μια βοηθεια παιδες : Έχει κανείς TeamTalk client να με βοηθήσει να τεστάρω κάτι ???

Team Speak εννωεις ?

Καλησπερες!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από tifozif1 [Σήμερα, στις 14:21]

Οχι TeamTalk -> http://www.bearware.dk/

Έστησα εναν σερβερ και θελω να δοκιμασω (port forwarding / firewalls ktl) , αλλά τωρα είμαι "μεσα" απο το lan.

Ευχαριστώ για την βοήθεια, δουλεύει Jet :T:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Δηλαδη τωρα, για να καταλαβω, εσυ βλέποντας αυτο, θίχτηκες ως Ελλην???? LOL

Blockbuster ταινια είναι και την κανανε παρωδια....

Δεν είναι ουτε δάκτυλος των Τουρκων να διαβρώσουν την ιστορία μας, ουτε των... Ιρανων να μας εκδικηθούνε για την ταπεινωτικη ηττα τους πριν... 2500 χρόνια.

Εξάλλου παιζει ο Method Man :p

LOL στα μουτρα σου !:D Καποια πραγματα δεν μου αρεσει να τα θιγουν. Αν εσυ εισαι οκ, μεγεια σου με χαρα σου !;)

ΥΓ Red Man καλυτερος !

Link to comment
Share on other sites

Πρεζονι (κοπελια) γυρω στα 18 που μενει διπλα απο την γιαγια μου, εκλεψε (προφανως) το κινητο της θειας μου και τώρα το αρνείται. Συγκεκριμενα, ειπε "Αχ τι ωραιο κινητο, καινουριο;" . Η θεια μου, πηγε να βαλει πλυντηριο...Μετα το κινητο δεν υπηρχε! Το καλώ και λεει οτι ειναι κλειστό (προφανως εβγαλε την κάρτα). Το γεγονός ότι υποψιάζομαι (οχι μονο εγω) την κοπελια, είναι οτι έχει κακες παρέες (χασίσι) και ότι έχει ζητησει δανεικά (και ανεπιστρεπτα μαλιστα) απο την θεια μου. Τώρα θα φταίω εγω αν δώσω το κινητο της (κοπελιας) στο ιντερνετ ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr.Paneas

Πρεζονι (κοπελια) γυρω στα 18 που μενει διπλα απο την γιαγια μου, εκλεψε (προφανως) το κινητο της θειας μου και τώρα το αρνείται. Συγκεκριμενα, ειπε "Αχ τι ωραιο κινητο, καινουριο;" . Η θεια μου, πηγε να βαλει πλυντηριο...Μετα το κινητο δεν υπηρχε! Το καλώ και λεει οτι ειναι κλειστό (προφανως εβγαλε την κάρτα). Το γεγονός ότι υποψιάζομαι (οχι μονο εγω) την κοπελια, είναι οτι έχει κακες παρέες (χασίσι) και ότι έχει ζητησει δανεικά (και ανεπιστρεπτα μαλιστα) απο την θεια μου. Τώρα θα φταίω εγω αν δώσω το κινητο της (κοπελιας) στο ιντερνετ ;

Κλέψ' της και εσύ κάτι:toomuchne

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.