Jump to content



Guild Wars 2


jimakos21

Recommended Posts

Θα το δοκιμασω κ το PVP βεβαια αλλα ποτε δεν ημουν καμενος με αυτο.

Ναι ρε Βαγιουκο κατσε ομως, αυτο που κανουν με το Black Lion Trade ειναι γελοιο.

Οι τιμες ειναι εξωφρενικες αν θες να ψωνισεις, λες κ το παιχνιδι ειναι free κ παν να τα βγαλουν απο κει ολα...δε πληρωσαμε 50€? Στην ουσια μας ζηταει αλλα 100€ για να απολαυσουμε hi end κατασταση, οκ...εμενα δε μ'αρεσει καθολου αυτη η αντιμετωπιση.

Καλητερα να μου ελεγαν απ την αρχη οτι θελω 100€ το χρονο συνδρομη.

Link to comment
Share on other sites

Θα το δοκιμασω κ το PVP βεβαια αλλα ποτε δεν ημουν καμενος με αυτο.

Ναι ρε Βαγιουκο κατσε ομως, αυτο που κανουν με το Black Lion Trade ειναι γελοιο.

Οι τιμες ειναι εξωφρενικες αν θες να ψωνισεις, λες κ το παιχνιδι ειναι free κ παν να τα βγαλουν απο κει ολα...δε πληρωσαμε 50€? Στην ουσια μας ζηταει αλλα 100€ για να απολαυσουμε hi end κατασταση, οκ...εμενα δε μ'αρεσει καθολου αυτη η αντιμετωπιση.

Καλητερα να μου ελεγαν απ την αρχη οτι θελω 100€ το χρονο συνδρομη.

E καλά ρε παίδες?

Πιστεύατε ότι ειλικρινά θα ήταν εξ'ολοκλήρου F2P?????

Άρμεγμα θέλουν να κάνουν

Link to comment
Share on other sites

Το αν το παιχνίδι είναι καλό η όχι το συζητάμε, μου την έχει σπάσει σε αρκετά σημεία (κυρίως bugged quests), αλλά μπορεί κάποιος να παίξει το παιχνίδι άνετα με άπλετο χώρο (χρησιμοποιώντας έξτρα χαρακτήρες για storage ο χώρος είναι άπλετος, επίσης μη ξεχνάμε ότι στην τράπεζα υπάρχει ειδικός χώρος για materials) και χωρίς να μειονεκτεί σε τίποτα σε σχέση με κάποιον που πληρώνει έξτρα.

Για να ευχαριστηθεί κάπιος το παιχνίδι στο full χρειάζεται να πληρώσει 0 ευρώ έξτρα.

Έγινε επεξεργασία από iceblade
Link to comment
Share on other sites

πεδια κανετε λαθος, εγω εχω αγορασει 1 char slot, και 2 bank slots και δεν εχω δωσει ουτε 1 ευρω.

πολυ απλα οταν πας 80 και αρχιζεις να βαζεις λεφτα στην ακρη, αγοραζεις gems με in-game gold, οποτε δεν χρειαζεται να δωσεις ουτε 1 ευρω οτι και αν θες να κανεις in-game :coax:

Link to comment
Share on other sites

Οτι ειπε το παλικαρι παραπανω.

Το να βγαλεις gold ειναι ευκολο, πουλας οτι δεν χρειαζεσε, κρατας οτι ειναι να φτιαξεις gear για σενα, κανεις το gold σε gems, τι ευρω λετε?

Εχω αγορασει 600 gems, 300 στην αρχη για ~53 silver και αλλα 300 για 1gold πριν απο 5-6 μερες, για να κανω Mystic Salvage Kits και τις 2 φορες.

Ξερω ατομα που αγορασανε τα παντα εχτρα απλα με gold in game, τα παντα πουλιουντε, μπορειτε να βγαλετε καμια 5-10gold απλα με το να πουλησετε οτι δεν θα χρισημοποιησετε σε professions ή για ποιο γρηγορα orichalcum ores kai Superior runes.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έπαιξα το trial, μου άρεσε και είπα να το αγοράσω.

Δοκίμασα με την εξής σειρά τα εξής

-Upgrade το trial σε full μέσα από το παιχνίδι (όπως έλεγαν στο support) με Debit Card (που έχει χρησιμοποιηθεί σαν Credit Card παλιότερα): Failed (πετούσε error)

-Upgrade το trial σε full μέσα από το παιχνίδι με virtual Credit Card: Failed (πετούσε error)

-Upgrade το trial σε full μέσα από το παιχνίδι με PayPal: Failed (πετούσε error)

-Καινούργιο παιχνίδι με PayPal: Failed (πετούσε error)

-Πέρασα από τα DIXONS σήμερα και είπα να ρωτήσω πόσο το έχουν, 42 ευρώ! (από 55 που είναι κανονικά), δεν το παρήγγειλα, και τελικά μόνο αν πήγαινα να το πάρω από εκεί θα κόστιζε τόσο, αλλιώς (και όπως το έκανα) θα μου το φέρουν αυριο, πλήρωσα με την virtual Credit Card σύνολο 45 ευρώ (και πάλι πολύ καλά).

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάς στο 30 Ascalonian Catacombs πες εντυπώσεις

Έλεγα να παίξω ξανά το SWToR αλλά και το F2P είναι για κλωτσιές...φαντάσου ότι δεν έχω ΚΑΝ δικαίωμα να αναρτήσω δημοσίευση στο forum τους εάν δεν ειμαι sub player...αίσχος του κερατά.

Eνώ το GW2 τα πάει μια χαρά και η μηχανή γραφικών είναι χάρμα οφθαλμών, μπράβο στους devs.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.