Jump to content



To ''συνδρομο'' HIGH-END (season 07- 08 )


jimakos21

Διακατεχεστε απο το συνδρομο του...ΗIGH-END?  

159 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από racer [Σήμερα, στις 12:21]

Και ο Μάκης το ξέρει :hehe:

Και σε σενα βρε!!Να,να,να για να μαθεις!:whip: :whip: :whip: :whip: Μονο εγω δεν ξερω ποιοι ειστε εσεις!!:cry: :cry: :cry: :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

high-end όχι - value for money ναι. άρα ψηφίζω όχι :) το μικρόβιο ξεψιρίζματος στα φόρα το έχω πάντως και το καταναλωτικό τέρας βράζει μέσα μου :p

παρόλα αυτά ξοδεύω ακόμα και έτσι πολλά λεφτά για το άθλημα, το οποίο αντικειμενικά μάλλον σπατάλη χαρακτηρίζεται. Φαίνεται όμως ότι βγαίνουν τα απωθημένα μου με αυτό το τρόπο :devil:

(ένα πράμα όπως οι γυναίκες με τα

)
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να πω οτι το εχω το μικροβιο αλλα δεν θα πεθανω κιολας που δεν εχω το high-end μηχανημα. δεν ειναι οτι θα με χαλαγε να το εχω, απλα αφου δεν βοηθαει ο μισθος κ υπαρχουν κ αλλες υποχρεωσεις εκτος απο το pc αρκουμε σε αυτο που εχω κ αν χρειαστει κανω την πιο συμφερουσα αναβαθμιση σε σχεση με την χρηματικη αξια του προιοντος

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον ναι ειδικα αν προκειται για καρτες γραφικων, επεξεργαστη μητρικη εχω ακομα τα ιδια κιντα 18 μηνες.

Μεσα σε 15 μηνες 4 καρτες γραφικων εχω αλαξει :devil: :devil:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από crio [13-02-2008 12:54]

Με κατέχει εν μέρει.

Είναι πιο γαμάτο να κάνεις πράγματα με λίγο πιο mid-end hardware παρά με το τελευταίο.

Όμως για να το πετύχεις αυτό χρειάζεσαι ενισχύσεις.χαχα

Ψύκτρες,τροφοδοτικά μητρικές.

’λλωστε να ανεβάσεις έναν Q6600@2.4ghz στα 3.6ghz είναι πλεον εύκολο.Το κάνεις όμως το ίδιο με έναν celeron@2,0ghz είναι ηδονή.

δεν μπορούσες να με καλύψεις περισσότερο..! κι εγώ τις ίδιας λογικής είμαι..Το να εχεις ενα mid μηχάνημα οσο το δυνατόν optimized και να κάνεις τις δουλειές που θα έκανες και με ένα high end ειναι οντως ηδονή..

Θυμάμαι εναν barton 2500+ Που είχα και τον ανέβασα 3200+ και φυσικά φάνηκε πολύ σε διαφορά..και φυσικά αν εξαιρέσουμε κάποια παιχνίδια,

θα μπορούσα να κάνω και σήμερα την δουλειά μου με ενα τέτοιο μηχάνημα και να είχα γλυτώσει απο κάποια χιλιάρικα ευρώ..

Αλλα αυτή η αρρώστεια θα σταματήσει με μια άλλη..δεν την έχω βρεί ακόμη ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.