Jump to content



To ''συνδρομο'' HIGH-END (season 07- 08 )


jimakos21

Διακατεχεστε απο το συνδρομο του...ΗIGH-END?  

159 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

H ερωτηση απλη... Σας διακατεχη το συνδρομο να αγοραζεται συνεχεια υλικα τελευταιας τεχνλογοιας?? Ειτε για pc ειτε γενικοτερα??

Αντικειμενικα με τα παρον pc σας ξωδευεται υπερβολικα λεφτα για benchmark / overclock / gaming???

Πιστευετε πως σπαταλετε περισσοτερα λεφτα απ'οτι πρεπει, ή οτι ναι χαλατε λεφτα αλλα δεν ειναι σπαταλη??

Vote all.. Νομιζω εχει ενδιαφερον να παρακολουθησουμε το poll αυτο σε ενα φορουμ οπως το thelab... ;):)

Ευχαριστω! :T:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

εβαλα παλαιοτερα.

εχοντας περασει το σταδιο να εχω οτι καλυτερο κυκλοφορει ειδα οτι καλυτερα να σκεφτεσαι και να κανεις πιο μυαλομενες αγορες παρα να πεφτεις θυμα της διαφημισης και της βουλιμιας να εχω παντα το καλυτερο.

εφοσον κανω ανετα τη δουλεια μου και με κατι λιγοτερα καλο......

Υ.Γ.μπορεις να το βαλεις στη κατηγορια

Γενικα για τους Η/Υ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 00:27]

H ερωτηση απλη... Σας διακατεχη το συνδρομο να αγοραζεται συνεχεια υλικα τελευταιας τεχνλογοιας?? Ειτε για pc ειτε γενικοτερα??

Αντικειμενικα με τα παρον pc σας ξωδευεται υπερβολικα λεφτα για benchmark / overclock / gaming???

Πιστευετε πως σπαταλετε περισσοτερα λεφτα απ'οτι πρεπει, ή οτι ναι χαλατε λεφτα αλλα δεν ειναι σπαταλη??

Αν πιστευουμε ολα τα παραπανω, αλλα δεν εχουμε αρκετα λευτα για την υλοποιηση τους, σε ποια κατηγορια βρησκομαστε? :p:hehe:

Αρχική απάντηση από Daytime Dreamer [Σήμερα, στις 02:38]

Μαλλον ναι εγω .... με πιανει ενα Crysis που και που ...

Σε τοποθετησα πιο σωστα.. ;):p

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα δε βρισκω τπτ κακο στο να διακατεχεσαι απο αυτο το συνδρομο.

αντιθετως βρισκω ιδιαιτερα γελοίο, το μετά, το show off δηλαδη.....

ευτηχως ο λαμπης δεν εχει πολλα τετοια κρουσματα, βεβαια παιζουν και 3-4 μελη

που εχουν κανει το show off επαγγελμα και μαλιστα πρωτευον....

Το καλο της υποθεσης ειναι οτι κανουν ΚΡΑΑΑ απο χιλιμετρα πλεον γιατι πραγματικα

9/10 τους ποστ αφορουν το τι πηρανε το τι θα παρουν και το ποσο γαματο ειναι.

πολλες φορες ηθελα να τους κραξω για τα καλα, αλλα απο την αλλη σκεφτομαι οτι

θα βγω παλι ο κακος, επλιζω να μου δοθει η ευκαιρια στη πιτα, γιατι εκει πραγματικα

δε θα κρατηθω ;)

στο πολλ εβαλα "παλιοτερα"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MOS

NAI ME KATEXEI !!!

Τι να κανεις ειναι στο αιμα:o

Μπα, στο μυαλο ειναι φιλε... και στην ωριμοτητα του ανθρωπου...

Αν εισαι λεφτας ή ειναι η δουλεια σου, παω πασο..

Αν εισαι ενας κλασικο μεσεος αστος ελληνας και δινεις το μισο σου μισθο για pc (κυριως στις μικρες ηλικιες.. ) χωρις να υπαρχει καποιος συγκεκριμενος λογος...

Ειναι λιγο χαζομαρα κατα τη δικη μου γνωμη.. Αν κ γω το κανω!

Εγω παντως νομιζω οτι το παλαιοτερα θα ψηφιστη περισσοτερο.

Ο λογος ειναι οτι τα μελη του forum μας εχουν σαφως πορωση με τα pc και την τεχνολογια και οδηγουνται στο high - end αλλα οσο περναει ο καιρος για οικονομικους λογους ή μη αρχιζουν κ το σταματανε...

Τις περισσοτερες φορες καταλαβαινουν ποσο ανουσιο ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Με κατέχει εν μέρει.

Είναι πιο γαμάτο να κάνεις πράγματα με λίγο πιο mid-end hardware παρά με το τελευταίο.

Όμως για να το πετύχεις αυτό χρειάζεσαι ενισχύσεις.χαχα

Ψύκτρες,τροφοδοτικά μητρικές.

’λλωστε να ανεβάσεις έναν Q6600@2.4ghz στα 3.6ghz είναι πλεον εύκολο.Το κάνεις όμως το ίδιο με έναν celeron@2,0ghz είναι ηδονή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από crio

’λλωστε να ανεβάσεις έναν Q6600@2.4ghz στα 3.6ghz είναι πλεον εύκολο.Το κάνεις όμως το ίδιο με έναν celeron@2,0ghz είναι ηδονή.

+1 Πολυυυυυυ ΣΩΣΤΟΣ..!!! ΜΠΡΑΒΟ ΩΡΑΙΟΣ! αυτο ακριβος! :T: :T: :T:

Link to comment
Share on other sites

Από τα μέχρι τώρα αποτελέσματα πάντως προκύπτει ότι τα μεγάλα παιδιά μπορεί να μην σταματάνε να παίζουν ποτέ ΑΛΛΑ μάλλον έχουν παραμεγαλώσει πιά και αρχίζουν να το βαριούνται το άθλημα... :):):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Όσο γεμίζει ο τρουβάς με φράγκα είμαι μανιακός στις αγορές, τι να κάνουμε αυτό το κουσούρι έχουμε, είναι σαν τον τζόγο, τα χαρτιά και τα ρέστα.Φαντάζεστε να είχατε τις ferrari σε τι έξοδα θα είσασταν?????

H ηδονή για τον καθένα είναι κάτι προσώπικο και όχι κανόνας που χρειάζεται απαραίτητα κάποιον celeron η όποιον celeron. Δεν πιστεύω οτί αντιπροσωπεύεται έυκολα απο κάτι συγκεκριμένο απλά αντικατοπτρίζεται σε κάτι που κάνουμε κάποιες φορές με πάθος.:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dpolal [Σήμερα, στις 14:11]

Από τα μέχρι τώρα αποτελέσματα πάντως προκύπτει ότι τα μεγάλα παιδιά μπορεί να μην σταματάνε να παίζουν ποτέ ΑΛΛΑ μάλλον έχουν παραμεγαλώσει πιά και αρχίζουν να το βαριούνται το άθλημα... :):):):):):)

μαλλον δε στεκει αυτο που λες.μπορει οι περισσοτεροι παλιοι απο τοτε που ανοιξε το λαμπ και μετραγε 50-100-150 μελη να εχουν αραξει με οχι τοσο high end συστημα

αλλα εαν σκεφτεις οτι πλεον τα μελη ξεπερνανε τα 7500 καταλαβαινεις οτι ολο και περισσοτερα παιδια αρχιζουν να παιζουν.

οπως και να το κανουμε δεν ξερω πολλους να εχουν την ιδια τρελα στα 15 τους....στα 25 τους....και στα 45 τους :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.