Jump to content



acer 5920 θετικά σχόλια και παράπονα


jakeduth

Recommended Posts

επειδή ψύνομαι να πάρω το συγκεκριμένο pc θα ήθελα να μου πείτε οτιδήποτε έχει σχεση με αυτό.ειτε είναι θετικό είτε είναι αρνητικό...σας παρακαλώ ότι πείτε να αφορά αποκλειστικά το 5920...σας ευχαριστώ!!!

παρακάτω είναι αυτό που με ενδιαφέρει!!!

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.907891

περιμένω τις απαντήσεις σας!!!

Link to comment
Share on other sites

Απ' τον Ιούνιο που έχω το δικό μου,δεν έχω κανένα αρνητικό σχόλιο να κάνω.

Κανένα πρόβλημα και η ποιότητα κατασκευής του κορυφαία (το προσέχω κιόλας εννοείται).

Εγώ θα σου πρότεινα να το πάρεις εν γνώση σου όμως,ότι αν πάθει οτιδήποτε και πρέπει να το πας αντιπροσωπεία,την έκατσες....

Link to comment
Share on other sites

θσ ηθελα να συμπληρωσω ακομα οτι το εχει ενασ κολλητοσ και ενασ φιλουσ του κολλητου και ολα πανε ρολοι.ο κολλητοσ του το εχει ενα χρονο και κατι και ο φιλοσ μου 2 μηνες.

οσο αφορα την αντιπροσωπεια το ξερω οτι ειναι για τον που αλλα μου ειπαν οτι αν το παρεισ από πλασιο για τα πολυ δυσκολα στο στελνουν στο εξωτερικο.αρα καλυτερο σερβις.

και τον οκτωβριο μαλλον παω για μεταπτυχιακο στην αγγλια οποτε αν παθει κατι θα το φτιαξουν εκει...

Link to comment
Share on other sites

πηρα σήμερα στο πλαίσιο στο mall και ρώτησα τον αρμόδιο για το συγκεκριμένο μηχανημα...αυτα που μου είπε με το που του είπα acer είναι ότι η εταιρία έχει φτιάξει πάρα πολύ, και σαν υπολογιστές αλλά και σαν σέρβις.σε αυτόν δεν έχει πάει κανένα acer για επισκευή.αν χαλάσει κάτι το στέλνουν στην ελληνική αντιπροσωπία και αν είναι κάτι απλό το φτιάχνουν αλλιώς το στέλνουν εξωτερικο...προσωπικά με έπεισε(δεν προσπαθησε να μου πλασάρει,καθώς απάντησε μόνο στις ερωτήσεις μου)...σκέφτομαι να το πάρω.θα πάρω και την 3ετή εγγύηση και ολα καλά.άλλωστε τρια χρονια το θέλω,μετά το αλλάζω..

Link to comment
Share on other sites

Εχω και γω εναν Acer της σειρας 5920G Gemstone. Νομιζω η ποιητητα κατασκευης ειναι παρα πολυ καλη για τα δεδομενα της Acer....και γενικα η σειρα αυτη εχει βγει πολυ επιτυχημενη.

Το μονο που με χαλαει ειναι η οχι πολυ καλη οθονη. Η οποια δυστυχως δεν εχει καλες γωνιες θεασης.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

πάντως δεν ξέρω αν είναι όλα τα λαπτοπ έτσι αλλά είναι αργό.

Σε σχέση με ένα επιτραπέζιο pc παλιό που έχω με AMD 2400 και κάρτα γραφικών ATI 9800XT και 1GB RAM το λαπτοπ σέρνεται παρότι έχει 8600GS και 3 γιγα μνήμη.

Link to comment
Share on other sites

πάντως δεν ξέρω αν είναι όλα τα λαπτοπ έτσι αλλά είναι αργό.

Σε σχέση με ένα επιτραπέζιο pc παλιό που έχω με AMD 2400 και κάρτα γραφικών ATI 9800XT και 1GB RAM το λαπτοπ σέρνεται παρότι έχει 8600GS και 3 γιγα μνήμη.

Σκληρός??:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.