Jump to content



Πρόβλημα με MSN Messeger σε windows 2000


stsaerox

Recommended Posts

Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με ένα πρόβλημα που παρουσιαζεται στο msn. Η τελευταία εκδοση που υποστηρίζει windows 2000 είναι η 7.0. Μετα απο κανονική εγκατάσταση το ανοιγώ και κανω login αλλά δεν συνδεέται. Πετάει ενα μύνημα που λογικά αναφέρει το σφαλμα αλλα πριν προλάβω να δω τι γράφει κλεινει και το msn μενει κοκκαλο, δεν μπορω να πατησω τιποτε άλλο παρα μόνο το exit απο το εικονίδιο στο tray. Υπάρχει καποια λύση γι' αυτο;

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλος ειναι επισης και ο pidgin...:T:

Παρολα αυτα εγω θα ελεγα να αρχισεις να σκεφτεσαι και μια αναβαθμισουλα προς Vista (Η ΧΡ αν δεν τα σηκωνει ο υπολογιστης σου ) για να μην εχεις τετοια προβληματα...:)

Link to comment
Share on other sites

Προκειται για τον παλιο τον υπολογιστη... δεν σηκωνει XP εχω δοκιμάσει... μονο για internet και msn το χρησιμοποιώ. Απλα κάποτε δούλευε και δεν ειναι δυνατο να βαλώ νεοτερη έκδοση. Παντως και το trillian που είχα δοκιμάσει δεν μου δουλεψε σε 2000.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Τα δοκίμασα όλα αυτα τα προγράμματα αλλα τιποτα. Δυστηχως δεν σηκώνει ΧΡ το δοκίμασα. Είναι pentium 2 στα 400... 128ram.Πάει πολυ αργά ακόμα και αν τα εχω απενεργοποιήσει όλα. Μονο για msn το θελώ και για να μπαίνω ιντερνετ το παλιό . Για όλα τα άλλα εχω άλλο PC 2 χρόνων. Μήπως εχει κοπεί η υπηρεσία msn σε παλιότερες εκδόσεις των windows;

Link to comment
Share on other sites

δεν σου λεω πολυ, 128 ΜΒ μνημη να βαλεις ακόμα (ή και παραπανω αν θελεις φυσικα) και θα εισαι κυριος...Εχω στησει ο ιδιος μηχανημα σε παρομοιες δυνατοτητες ΧΡ Pro και αυτο που, κατα την γνωμη μου, εσωσε την παρτιδα ηταν τα 256 ΜΒ μνημης

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.