Jump to content



Πολλά αρχεία αποκτάνε .jpg δύδιμο αδερφό!


GoriLLakoS

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους, εδώ και λίγο καιρο έχω το εξής "καταραμμένο" πρόβλημα και δεν μπορώ να βρώ τι φταίει !

Κάποια στιγμή πρόσθεσα στον master δίσκο μου άλλον έναν παλιό που είχα 160GB γεμάτο με MP3,Videos κτλ....

Απο τότε λοιπόν, όλα τα αρχεία MP3,AVI,WMP και ότι άλλο έχει να κάνει με Video & Music,

δημιουργούν απο μόνα τους ένα αντίγραφο τύπου xxxxx.jpg ακριβώς δίπλα απο το αρχείο που αντιγράφουν.

Εγώ μπορώ να τα σβήνω όλα κάθε φορά τα xxxxx.jpg και αυτό μπορεί για πάντα να κάνει αντίγραφα....

Any ideas? ή να πυροβολήσω τον δίσκο?

:upside:

Link to comment
Share on other sites

’μα τα σβήσεις έξι συνεχόμενες φορές, καλείς Air Strike και ελικόπτερο και πάει ο ιός :hehe:

Κάνε ένα full check ρε συ. Αλλά για πες, τα .jpg είναι κανονικά αρχεία; Δηλαδή ανοίγουν με paint?

Έχει εξαπλωθεί τελευταία μία μόδα να κρύβουν αρχεία μέσα σε .jpg με κάποιες DOS commands και είναι πανεύκολο :/

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κανονικά .jpeg

Δηλαδή όταν πάς να τα ανοίξεις γράφει :

Error calling helicopter, JP has already killed himself(auto-explode grenade).. :hehe: εεεεεέ

Error Opening File , winpaint.dll is missing .

Τύπος αρχείου στα νέα jpg είναι "εφαρμογή και τιμή απο Properties είναι Project1.exe...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.