Jump to content



Gears of War + Windows Mobile Device Center Prob


racer

Recommended Posts

Αυτό το Gears Of War.. Τόσο καιρό το έχω και δεν έχω καταφέρει να το τερματίσω. Τη μία καίγονται οι RAM, την άλλη πρέπει να κάνω format, την άλλη αποθηκεύω τα saves από τα ΧΡ για να το συνεχίσω στα Vista και τίποτα..

Τέσπα, τώρα έχω Vista Ultimate 32. Έχω και ένα Ρ3300. Απ' ότι έχω παρατηρήσει, όταν συνδέω το Ρ3300 και ανοίγει το WMDC, το Gears χάνει τα saves. Είδα ότι και το Pro 2008 τα χάνει, με άλλα όμως παιχνίδια "Games for Windows" δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα.

Το Gears τώρα έχει μουλαρώσει και δε λέει να βρεί τα saves. Το WMDC έφαγε απεγκατάσταση, αλλά πάλι τζίφος:cry: .

Υπάρχει κάποιος τρόπος να δεί τα saves και να μπορέσω να το συνεχίσω? Δε μπορώ να το ξαναπαίξω από την αρχή, το έχω μάθει απ' έξω:p

Έχει κάποιος άλλος αντίστοιχο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Aν πας στον φακελο με τα checkpoints

π.χ

E:\games\Gears of War\WarGame\Checkpoints

Θα μετανομασεις το chapter3.sav σε chapter0.sav και αρχισεις νεο παιχνιδι θα ξεκινισεις απο το chapter3....

Φτασε σε ενα checkpoit και μεταονομασε τα δυο chapters οπως ηταν πριν.

και γω στην ιδια φαση με σενα ειμαι...το εχω αρχισει καμια 10 φορες...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.