Jump to content



Καποιος να τον σταματησει! Hipro5 the demolition man!


Recommended Posts

Δεν έχεις ακούσει το φράση

"ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΞΑΠΟΣΤΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΟΞΑ ΤΡΑΒΑ"

Hipro5 διέλυσέ τους και ξανακάνε μας υπαρήφανους..

Με τι κάρτες παίζεις τώρα αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply
  • 2 months later...
http://www.tomshardware.com/picturestory/466-23-msi-overclocking-amsterdam.html

The Greeks were the tops! With 30,021 points with 3DMark 05, 8.06 s with SuperPi, and 12,083 points with CINEBENCH, hipro5 and gprhellas left all the others in the dust.

:worship:

Εχεις χασει επεισοδια φιλε μου....:tongue:

WARNING [56k OverKiLL]

Link to comment
Share on other sites

Το μπράβο νομίζω είναι λίγο, δεν υπάρχουν λόγια για να εκφράσουμε πλέων το πώς αισθανόμαστε για τις επιτυχίες που μας δίνουν τα συγκεκριμένα (παιδιά) άντε και για το παγκόσμιο:worship::worship::worship::happy2::happy2::happy2::jump1::jump1::jump1:

Link to comment
Share on other sites

Το μπράβο νομίζω είναι λίγο, δεν υπάρχουν λόγια για να εκφράσουμε πλέων το πώς αισθανόμαστε για τις επιτυχίες που μας δίνουν τα συγκεκριμένα (παιδιά) άντε και για το παγκόσμιο:worship::worship::worship::happy2::happy2::happy2::jump1::jump1::jump1:

Θα πανε Taiwan...ποτε ακριβως δεν ξερω ομως....:cry:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χε,χε,χε..... :D

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ έχω ανεβάσει ΤΙΠΟΤΑ προς το παρόν.... ;)

Αυτό το ανέβασα επίτηδες για να δώ "πως δουλεύει" το hwbot με τα ΟΛΟΙΔΙΑ σκορς.....και ΝΑΙ, αυτός που έχει τη ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ συχνότητα, πάει ΜΠΡΟΣΤΑ..... (όπως τα είχα υπολογίσει).... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.