Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Πριν λίγο που μπήκα, έβαλα όλα τα θέματα ως διαβασμένα.

Τώρα που μπαίνω, βλέπω 3 νέα μηνύματα, πατάω να τα δω και λέει ότι δεν υπάρχουν νέα μηνύματα...???

Αυτο συμβαίνει και σε εμένα αρκετές φορες, και δεν έχει μνμ ουτε στο offtopic ούτε στο παζάρι.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ευχαριστούμε για τις επισημάνεις σχετικά με τις μεταφράσεις αλλά λόγω του ότι επίκειται αναβάθμιση του forum στην τελευταία έκδοση, θα παραβλέψουμε τις όποιες μεταφραστικές ατέλειες της υπάρχουσας έκδοσης. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τις επισημάνεις σχετικά με τις μεταφράσεις αλλά λόγω του ότι επίκειται αναβάθμιση του forum στην τελευταία έκδοση, θα παραβλέψουμε τις όποιες μεταφραστικές ατέλειες της υπάρχουσας έκδοσης. :)

V. 4.0?

Για να δούμε :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια εχω σοβαρο προβλημα με το account μου!!δεν μπορω να κανω post με τπτ και μου πεταει μυνημα(vbulletin..δεν σας επιτρεπετε η προσβαση σε αυτη την σελιδα......και τετοια)!ουτε pm δεν μπορω να στειλω!εχω στειλει μυνημα στον admin αλλα τπτ!ξερετε τι μπόρει να φταει???ευχαριστω....

Έγινε επεξεργασία από postfire
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου και αλλο παιδι δοκιμασε με το account μοθ αλλα τπτ!!!εχω στειλει μυνημα στο admin και δεν πηρα ποτε απαντηση ουτε διορθωθηκε τπτ!!:secret:

Που ακριβως θελεις να ποσταρεις?-εδω βλεπω ποσταρεις κανονικα-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.