Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

ναι ουτε εδω μπορουσα σημερα εδω μπορω αλλα εξακολουθει να αρνηται στο να κανω πωληση κατι!

Διαβασε τους κανονες:http://www.thelab.gr/misc.php?do=cfrules

και θα σου λυθουν οι "αποριες"/προβληματα σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τις διαβασα και δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα??στο ποσο καιρο ειμαι και στις καταχωρησεις που πρεπει να εχω??αν ειναι αυτο τοτε δεν μπορουσα ουτε ποστ να κανω ουτε καταχωρηση ουτε pm ουτε τπτ.σημερα μπορω και κανω εδω ποστ!τι εχει συμβει παρακαλω κανω κατι λαθος??

Έγινε επεξεργασία από postfire
Link to comment
Share on other sites

φιλοC grαFε cαν ανθρωποC γιατί δεν καταλαβαίνουμε τπτ μα τπτ! :p

Αν δεν γουστάρεις να βάζεις τόνους δικό σου θέμα αλλά τουλάχιστον γράφε ολόκληρες τις λέξεις :)

(Κοινώς μην γράφεις σαν να στέλνεις sms σε κάποιον κολλητό σου ;))

Φιλικά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πόσο μακρύ είναι ένα κομμάτι σχοινί;

Τι πρόβλημα σου βγάζει; Κανέμα μήνυμα; Login μπορείς να κάνεις;

φιλε μου,σερφαρω κανονικα στο site,αλλα δεν μπορω να ποσταρω η να στειλω pms.σε αλλα site δεν εχω προβλημα.δεν βγαζει μηνυμα για σφαλμα.κανω login κανονικα.παταω απαντηση,παραθεση,και δεν βλεπω αυτα που γραφω,μου γυρναει συνεχως κεφαλαια,αυτα.επαναλαμβανω σε αλλα site ποσταρω κανονικα.εχει αλλος ποσταρει απο 5800?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

οπως ισως ειχατε παρατηρησει καποιοι καποια ποστ που εκανα απο το pdaμεσα απο το m.thelab.gr εδειχναν τους ελληνικους χαρακτηρες κινεζικους. τωρα ομως που γραφω απο το κανονικο φορουμ δεν βλεπω να υπαρχει κανενα προβλημα. μηπως φταει κατι αλλο και οχι η κωδικοποιηση του τηλεφωνου;

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σε google chrome έχω το εξής πρόβλημα με το φόρουμ

Το πλαίσιο που εμφανίζεται αν πατήσω ¨Αναζήτηση¨ τοποθετείται εν μέρει πίσω από το banner με τις διαφημίσεις (corsair κτλ) με αποτέλεσμα να μην μπορώ να επιλέξω κάποια παράμετρο.

φροντίστε το

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω οτι μου τυχε και μένα κάτι αντίστοιχο...το banner που βρίσκεται στο μέσον πάνω από το menu bar έμπαινε στη μέση ενώ θα πρεπε να κρύβεται από πίσω όπως όλη η υπόλοιπη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.