Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Έχω notifications. Μου βγάζει New Likes και Quotes. Αν πατήσω στα Quotes, με πάει στη σελίδα που τα βλέπω, και υπάρχει και το tab που δείχνει Likes (και το άλλο που δείχνει mentions).

Αν όμως, επιλέξω πρώτα να δω τα Likes, τότε δε φαίνεται το tab των Quotes.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι το βιντεάκι στην σελίδα των νέων δημιουργεί προβλήματα :hmm:

TheLab.gr - Επειδή τα μεγάλα παιδιά δε σταματούν να παίζουν ποτέ

πρέπει να έγινε κάποια αλλαγή και χωράει η κεντρική περισσότερο κείμενο πλέον. Θα πώ το παιδί να κάνει ένα enter μηπως και διορθωθεί. :)

Σε ευχαριστούμε:):)

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως σε αυτό έχεις ένα δίκιο, δεν ξέρω μου έχει κολλήσει, αλλά είδες το παρατήρησες, είναι κάτι που ξεχωρίζει :p :p πλάκα κάνω, βάζω ρεσυ τελείες......στις ειδήσεις !! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γιατί όταν επιλέγω κάποιο subforum από το m.thelab.gr με πετάει στην κανονική έκδοση (άκα την βαριά την οποία προσπαθώ να αποφύγω όταν μπαίνω από το 3g του κινητού) ;

Και επίσης γιατί το συγκεκριμένο thread δεν είναι sticky;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γιατί όταν επιλέγω κάποιο subforum από το m.thelab.gr με πετάει στην κανονική έκδοση (άκα την βαριά την οποία προσπαθώ να αποφύγω όταν μπαίνω από το 3g του κινητού) ;

[MENTION=23]DJD[/MENTION]

kookoo :p

Μπορεί να γίνει κάτι με αυτό ; :)

:T:

Link to comment
Share on other sites

Guys τι παίζει με αυτό σε Chrome; Το .gz κατεβαίνει όποτε πάω στο "Προφιλ", το άλλο όποτε ανοίγω θέμα σε νέα καρτέλα το κατεβάζει σαν .html

post-9685-1416075458,4819_thumb.jpg

Έχει αναφερθεί και εδώ

http://www.thelab.gr/bug-report/arxeio-lipsis-92833.html

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[MENTION=23]DJD[/MENTION] (και προς όποιον άλλο ξέρει φυσικά)

Πώς γίνεται να απενεργοποιηθούν τα mentions σε κάποιο post;

Πήγα να ποστάρω ένα mail στο thread για τα σπαμ και μου έσπασε τα νεύρα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.