Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

μάστορες, είναι θέμα του φόρουμ ή του tapatalk το γεγονός ότι στο τελευταίο δεν μπορώ να δω θέματα παλαιότερα του ενός μήνα;

Πχ τη δημοσκόπηση για τα λειτουργικά των κινητών (που έκανα και το προηγούμενο ποστ μου) δεν μου την έβγαζε ούτε ο φίφης ούτε το tapatalk.

Στον ff όμως πείραξα τη σχετική επιλογή από κάτω και όλα καλά, στο άλλο δεν είδα να γίνεται αυτό :)

Link to comment
Share on other sites

μάστορες, είναι θέμα του φόρουμ ή του tapatalk το γεγονός ότι στο τελευταίο δεν μπορώ να δω θέματα παλαιότερα του ενός μήνα;

Πχ τη δημοσκόπηση για τα λειτουργικά των κινητών (που έκανα και το προηγούμενο ποστ μου) δεν μου την έβγαζε ούτε ο φίφης ούτε το tapatalk.

Στον ff όμως πείραξα τη σχετική επιλογή από κάτω και όλα καλά, στο άλλο δεν είδα να γίνεται αυτό :)

http://www.thelab.gr/profile/options/

Προεπιλεγμένο χρονικό όριο προβολής θεμάτων

Μπορείτε να επιλέξετε μια χρονική περίοδο για την οποία θα εμφανίζονται τα θέματα. Θέματα παλαιότερα απο την χρονική περίοδο που επιλέξατε δεν θα εμφανίζονται.

Προεπιλεγμένο χρονικό όριο προβολής θεμάτων:

Εκεί τι έχεις επιλεγμένο;

Link to comment
Share on other sites

Μικρη απορια, εδω και αρκετο καιρο οι εικονες απο cloudfront.net δεν εμφανιζονται στα threads, και κατα συνεπεια τις βλεπω μεσω quote & copypasta.. Ξερει κανενας τι παιζει? Αν αυτο ειναι bug, ή αν οφειλετε πουθενα αλλου?

Χρησιμοποιω Firefox..

(το προβλημα εχει παραμενει σε ολες τις εκδοσεις μεχρι στιγμης, τωρα ειμαι στην latest)

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ LIKES ? :wall: :hang3:

Δε νομίζω ότι έχεις "mean purposes", αλλά ας κάνω την επεξήγηση. Είναι ένα θέμα. Δεν είναι το σημαντικότερο. Για την ακρίβεια δεν είναι καν στις άμεσες προτεραιότητες. Παραμένει όμως ένα θέμα "δυσλειτουργίας" ή bug της ιστοσελίδας. Καλό είναι να το έχουν στα υπόψιν τους τουλάχιστον οι διαχειριστές, ακόμα και αν δεν το διορθώσουν ποτέ. Πού ξέρεις, μπορεί κοιτάζοντας αυτό το πρόβλημα να εμφανιστεί και κάποιο άλλο σημαντικότερο.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ειρωνεία, ούτε τίποτα. Απλά πλακίτσα, μιας και δεν είναι ΤΟΣΟ σημαντικό. Βέβαια παραμένει "πρόβλημα" (ίσως να μην υπήρχε πρόβλεψη στο module για μεταφορά μηνυμάτων).

Link to comment
Share on other sites

Ένα άλλο πρόβλημα το οποίο είναι καιρό τώρα. Όποτε βάζω link από search του Google, το αλλάζει με link από το LetMeGoogleThatForYou το οποία δείχνει πως ψάχνουμε το ή το "t" ή το "f" ή κάτι παντελώς άσχετο τέλος πάντων.

γυναίκα νάνος - Google Search

Το παραπάνω είναι ένα παράδειγμα. Έβαλα link από search του google για "γυναίκα νάνος αυτοπυρπολήθηκε". Σε αυτό το thread βγάζει link που κάνει search για το f. Στο link των funny pictures ψάχνει το t.

30to037.gif

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν το κατάλαβες. Μπορεί να μην τα πιάνεις γρήγορα, οπότε θα το ξαναπώ. :p

Εμείς που θέλουμε να βάλουμε link και μόλις το πατάς να φαίνεται ΑΥΤΟΥΣΙΑ η σελίδα του Google με τα αποτελέσματα, γίνεται; Ναι ή Ου; :p

post-9387-1416075571,0309_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.