Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Στα Ρ.Μ. όταν το μύνημα πάει σε χρήστη με γεμάτο p.m. box βγαίνει το μύνημα :

Ο χρήστης $user[username] έχει υπερβεί το όριο συνολικών αποθηκευμένων προσωπικών μηνυμάτων που του αντιστοιχεί και δε μπορεί να λάβει επιπλέον μηνύματα μέχρι να ελευθερώσει χώρο για αποθήκευση.

και όχι :

Ο χρήστης CHSIN777 έχει υπερβεί το όριο συνολικών αποθηκευμένων προσωπικών μηνυμάτων που του αντιστοιχεί και δε μπορεί να λάβει επιπλέον μηνύματα μέχρι να ελευθερώσει χώρο για αποθήκευση.
Link to comment
Share on other sites

i) Η επιλογή αλλαγής χρώματος δεν βγάζει λιστα χρωμάτων

ii) Όταν κάνω ένα κείμενο copy&paste μετά όταν συνεχίζω να γράφω, διατηρεί τον γραφικό χαρακτήρα (μέγεθος, χρώμα ...)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Στα Ρ.Μ. όταν το μύνημα πάει σε χρήστη με γεμάτο p.m. box βγαίνει το μύνημα :

και όχι :

fixed :)

i) Η επιλογή αλλαγής χρώματος δεν βγάζει λιστα χρωμάτων

ii) Όταν κάνω ένα κείμενο copy&paste μετά όταν συνεχίζω να γράφω, διατηρεί τον γραφικό χαρακτήρα (μέγεθος, χρώμα ...)

fixed :)

στο προφιλ ενος μελους, λεει αριστερα αποστολη μυνηματος.fix plx :D

και fixed!

Κι ευχαριστούμε για το feedback :T:

Link to comment
Share on other sites

καποιος κακος κυριος μου σβησε την υπογραφη μου,με τα χελωνονιντζακια.

δεν ευθυνομαι εγω κυριοι για το bug.

Οι υπογραφές κειμένου δεν θα πρέπει να ξεπερνούν τις 4 γραμμές. Κάθε υπογραφή μπορεί να περιέχει 1 εικόνα με διαστάσεις όχι μεγαλύτερες από 600(width) x 82(height) pixels και μέγεθος 35kbytes.

Μια εικόνα. Όχι 4:p

Link to comment
Share on other sites

Οι υπογραφές κειμένου δεν θα πρέπει να ξεπερνούν τις 4 γραμμές. Κάθε υπογραφή μπορεί να περιέχει 1 εικόνα με διαστάσεις όχι μεγαλύτερες από 600(width) x 82(height) pixels και μέγεθος 35kbytes.

Μια εικόνα. Όχι 4:p

οποτε "κοπηκε" για 8 pixels.

μια εικονα ηταν.

μια που ανεβασα.dublicated.

και η αλλη ειχε source το avatar.x2 και αυτη.

Link to comment
Share on other sites

Οι υπογραφές κειμένου δεν θα πρέπει να ξεπερνούν τις 4 γραμμές. Κάθε υπογραφή μπορεί να περιέχει 1 εικόνα με διαστάσεις όχι μεγαλύτερες από 600(width) x 82(height) pixels και μέγεθος 35kbytes.

Μια εικόνα. Όχι 4:p

Έχουμε περικοπές δηλαδή ε? :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάω να ανοίξω μια photo που είναι σε thumbnail μου ανοίγε το μαύρο παράθυρο κανονικά αλλά μόλις το κλείνω απευθείας μου ξανανοίγει η φώτο σε ''Νέο Παράθυρο''

Astro φτιάξτο ΑΜΕΣΩΣ ΤΩΡΑ :p just kidding :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάω να ανοίξω μια photo που είναι σε thumbnail μου ανοίγε το μαύρο παράθυρο κανονικά αλλά μόλις το κλείνω απευθείας μου ξανανοίγει η φώτο σε ''Νέο Παράθυρο''

Astro φτιάξτο ΑΜΕΣΩΣ ΤΩΡΑ :p just kidding :hehe:

firstlessonin128634131995684264.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.