Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Από τις 6 Νοεμβρίου έχω εντοπίσει ένα πρόβλημα (ναι ξέρω πολύ νωρίς το θυμήθηκα λολ) αλλά από τις 6 σήμερα πάλι έτυχε να το χρησιμοποιήσω οπότε το είδα.

Όταν πάω να αλλάξω avatar ενώ μου λέει "Upload of file failed" η εικόνα μπαίνει κανονικά! Δεν κάνω λάθος σε κάτι (η εικόνα είναι 130χ130 jpeg και τόσες φορές το έχω κάνει παλιότερα)

Link to comment
Share on other sites

Εδω και λιγο καιρο βαζω κατι scrennshots και ενω οταν κανω το ποστ φαινονται μετα απο λιγο (οταν ξαναμπαινω) δεν υπαρχουν.. Παρολαυτα στο post edit υπαρχει το Link με το media /media.. Το αλλαζω σε url /url βγαινει παλι, αλλα οταν ξαναμπω τα ιδια..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν γνωρίζω αν έχει ξανασυζητηθεί.

Αν επιλέψεις από τον browser να μην εμφανίζονται τα images, το κύριο menu εξαφανίζεται και δεν έχει υποκατάστατο html κώδικα.

Accessibility problem here...

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ έγινε βρε παιδιά?....... Στην κεντρική σελίδα "doubleclick cookie"?......... :tw:

Έρχετε από κάνα link?.....

EDIT: Νομίζω οτι έρχεται από δώ....

-http://googleads.g.doubleclick.net/pagead/imgad?id=CNqsvujC3cOhAxCgARjYBDIIVI_kY4Xb4vk

ή μέσα απ΄τις διαφημήσεις του google.....

Έγινε επεξεργασία από hipro5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.