Jump to content



TheLab v2 - Προβλήματα


DJD

Recommended Posts

Να σου εξηγήσω καθώς έχει συζητηθεί πολλές φορές. Θα μπαίνει όλος ο κόσμος στο shoutbox/chatroom και θα ρωτάει πληροφορίες, θα παίρνει λύσεις οι οποίες πρακτικά θα χάνονται μετά. Και ο σκοπός μας είναι η database να γεμίζει, όχι το chatroom ;)

Link to comment
Share on other sites

Πριν "μπει" το Χριστουγεννιάτικο "θέμα" μπορούσες κάνοντας διπλό click στο εικονίδιο forum_new_xmas.gif αριστερά από τις κατηγορίες, να χαρακτηρισθεί ως διαβασμένη ολόκληρη η κατηγορία. Τώρα αυτό δεν υφίσταται :(

Είναι bug ή δικό μου πρόβλημα;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδια , εγω χθες εβαλα υπογραφη στο λογαριασμο μου αλλα εμφανιζεται μονο στα καινουργια μηνυματα που γραφω, στα παλιοτερα δεν εμφανιζεται.

Για παραδειγμα σ' αυτο το θεμα που ανοιξα οταν εγραψα το 1ο μηνυμα δεν ειχα βαλει ακομα υπογραφη και οταν εβαλα αργοτερα η υπογραφη συνεχιζε να μην φαινεται στο 1ο.

Δηλαδη αν αργοτερα αλλαξω υπογραφη τα παλιοτερα μηνυματα μου θα συνεχισουν να εχουν την παλια?

Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν έχεις υπογραφή το σύστημα από μόνο του κάνει τικ μια επιλογή που λέει να μην χρησιμοποιήσεις υπογραφή στην συγκεκριμένη καταχώρηση. Αν επιλέξεις διόρθωση στις παλιές σου καταχωρήσεις έχει μια επιλογή για να ενεργοποιήσεις την υπογραφή και εκεί.

Κατά τ' άλλα η υπογραφή σου ανανεώνεται σε όλες τις καταχωρήσεις σου αν την αλλάξεις.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τον κανόνα .....

γ) 2 χρόνια παραμονής στο forum και τουλάχιστον 50 καταχωρήσεις

Εγγραφή: 25-10-2006..... Μηνύματα: 67 

.....μπορώ να γράψω μια αγγελία αλλά το σύστημα δεν με αφήνει .... μπορείτε να το κοιτάξετε ???

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.