Jump to content



VGA - ECS 8800 GT - Mini παρουσίαση


dubber

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

σκεφτομαι να την παρω αλλα με προβληματιζει πως θα παρω ηχο μεσω hdmi .δεν ξερω πως συνδεεται απο το jumber που εχει και τι καλωδιο πρεπει να συνδεθει και που=μπερδεμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dubber, είσαι τελικά "χεράς". Χθες που σκάλιζα μια ECS ενός φίλου, βρήκα ταβάνι στα 740. Άρα πέτυχες πολύ καλό κομμάτι. Τα ανεμιστηράκια της accelero τα έχεις αλλάξει?

Link to comment
Share on other sites

Όχι εγώ ρα! Ο τύπος που μου την έπιασε από το ράφι :)

Πάντως για να είμαστε απολύτως σωστοί να πω ότι δεν θεωρώ αξιόλογη διαφορά τα 15Mhz. Εσείς πιο έμπειροι πιστεύετε ότι κάνουν διαφορά?

Όσο για τους ανεμιστήρες δεν τους έχω αλλάξει. Θεωρώ ότι είναι αποδοτικοί και έτσι κι αλλιώς δεν ακούγονται καθόλου οπότε δεν βλέπω να φεύγουν, τουλάχιστον σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι man,δεν κάνουν διαφορά, απλά νούμερα είναι! Από τα 650 -που είναι- εώς τα 740 είναι όμως μεγάλη διαφορά. Την βλέπεις. Τώρα, πάνω από τα 750 είναι απλώς ψυχολογικό, καθώς παίζεις και με τα όρια της κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.