Jump to content



Destinator 7 Ερωτηση


jose

Recommended Posts

ερώτηση

έχω το DESTINATOR 7 σε ένα pda και ψάχνω τo εξής:

θέλω πχ από χανιά να παω Ηράκλειο αλλα μέσο Αγ Γαλήνης, δηλαδή να βγάλει την διαδρομή μέχρι Αγ Γαλήνη και μετά από Αγ Γαλήνη για Ηράκλειο...

πως το κάνω? γίνετε?

μπορώ να εγκαταστήσω το DESTINATOR 7 στο pc μου, δεν θέλω να έχω σήμα αλλα θέλω να μου βγάζει τις αποστάσεις , αντί να δουλεύω σε μικρή οθόνη του pda να το επεξεργάζομαι από το pc? υπάρχει η δυνατότητα?

thanks

Link to comment
Share on other sites

1) Βάζεις διαδρομή με στάσεις

2) Όχι σε PC δεν μπαίνει, αλλά μπορείς να φτιάξεις ένα virtual PDA στο PC σου μέσω Microsoft VPC2007. Ψάξε λίγο στο google σχετικά με virtual pda, έχει καλούς οδηγούς.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Πράγματι υπάρχει έκδοση και για PC.

Ευχαριστούμε για το γεμάτο πληροφορίες μήνυμά σου :p

Πέρα από την πλάκα, μήπως θα μπορούσες να δώσεις καμιά πληροφορία extra?

Link to comment
Share on other sites

Δε θα είναι και πολύ νόμιμο αλλά αφού επιμένεις.....

Destinator 7 for PC with map GreeceG

Jpavly κάνα νέο? (λολ μόλις διαπίστωσα ότι παίζει με διπλό κλικ και στο kubuntu μου. Απλά δεν υπακούει και πολύ στο desktop pager)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ας το ρωτήσω και εδώ μιας και σε άλλο θέμα δεν βγάλαμε άκρη,

Στο Destinator 7 ξέρει κάποιος πως μπορώ να το κάνω να εμφανίζει μόνο τα ονόματα των οδών και όχι όλα τα υπόλοιπα που κανουν τον χάρτη να μην διαβάζεται;

Thanx in advance :T:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια βρήκα ενα destinator 7 για pc αλλα δε μπορω να το κανω να διαβάσει τους χαρτες. λέει no map found. έχει δοκιμάσει κανεις?

Πρεπει να βαλεις τον φακελο GreeceU(35mb) μεσα στον φακελο Destinator 7 for PC!:mobile1:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.