Jump to content




racer

Recommended Posts

7:23 στο 3ο γυρο ( με 2 πικ νικ :p )

παντως αν και φοβερη πιστα αίσθηση να την οδηγας ειναι σχεδον απιθανο να τη θυμασαι και να βρεις τα τελεια σημεια για φρεναρισμα... δε διαλεγουμε καμια πιστα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
7:23 στο 3ο γυρο ( με 2 πικ νικ :p )

παντως αν και φοβερη πιστα αίσθηση να την οδηγας ειναι σχεδον απιθανο να τη θυμασαι και να βρεις τα τελεια σημεια για φρεναρισμα... δε διαλεγουμε καμια πιστα

Στον 4ο γύρο την έμαθα σχετικά καλά... Λίγο ακόμα και θα κάνω πολύ καλύτερους χρόνους...

Φτάνει όμως για σήμερα! Ώρα για βόλτα! Cyaz! :cool:

Link to comment
Share on other sites

6.44.818 στο 2ο γύρο με το αμάξι (ο γύρος εξόδου και ο κανονικός)

d9wk2wevrnds16eyx4mn_thumb.jpg

Όταν είπα βαρετά τα WTCC, εννοούσα τα απλά WTCC. Το Extreme δεν το είχα ανακαλύψει!! Απλά φανταστική η μπέμπα!!

Link to comment
Share on other sites

7:13

(εχω την αμιδρη υποψια πως η αλφα ειναι καλιτερη :( )

οι βλακιες που σου λενε με τι αχυτητα περνεται η στροφη νομιζω πιο πολυ αποσπαει τη προσοχη παρα βοηθαει... θα το βγαλω(γινεται ετσι???!!) και θα ξαναδοκιμασω αργοτερα

ρε συ racer, βαζεις λιγο καυσημο και βγαινεις? κανει διαφορα?

Link to comment
Share on other sites

ρε ρεισερ θα με τρελανεις? παιζεις με swingman??

γιατι ρε.. μια χαρα ειναι τα γραφικα του. νταξ αμα ειχε τα γραφικά του grid θαταν καλυτερο αλλα οπως ειπε και ο ρεισερ ειναι σιμ και μαλιστα για πισι. εγω ταχω τερμα με af στο 4χ και λογω 19αρας οθονης 1280χ1024 ( εχω 8600gt στοκ) και δεν σπαει στο ελαχιστο ουτε καν στις τεραστιες πιστες της γερμανιας νιρμπουργκινγκ και τα ρεστα... το πρωτημω απο το ναδινα καθε χρονο - διχρονο 200 ευρο για καρτα γραφικων για να παιξω τις σουπερ γραφικαρες.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.