Jump to content




racer

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Mε C2D 3Ghz και 3850 512MB ολα τερμα 1280x1024 θα παιζει νερακι??
Στανταρντ Άσσος

c2d e2180@2.63Ghz και 9600GT όλα full σε 1680x1050, δεν έχω δει λιγότερα από 80fps. Ωραία γραφικά, όχι ψεύτικα, δεν έχει αυτές τις ψευτό-θολούρες (άλα GRID) λές και τρέχεις με 80% της ταχύτητας του φωτός.

Link to comment
Share on other sites

Στανταρντ Άσσος

c2d e2180@2.63Ghz και 9600GT όλα full σε 1680x1050, δεν έχω δει λιγότερα από 80fps. Ωραία γραφικά, όχι ψεύτικα, δεν έχει αυτές τις ψευτό-θολούρες (άλα GRID) λές και τρέχεις με 80% της ταχύτητας του φωτός.

+1 Σε ιδιο συστημα ακριβως με το ιδιο O/C (ρε μηπως ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα!!!) απλα σε 1280Χ1024 ολα στο MAX και ειμαι πανω απο 100!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τα: GTR I, GTR II & GTR Evolution είναι σχεδόν ότι καλύτερο κυλοφορεί σε Simulators.

Οτι αλλο σε παιχνίδι με αυτοκινητα ειναι υπο απο αυτα στο θεμα οδηγικης ''απολαυσης''

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω τιμονιέρα κλπ και σκέφτομαι να πάρω το gtr evolution.

Αξίζει??

Γιατί με juiced και nfs δεν βρήκα προκοπή

Μα μονο με τιμονιερα αξιζει το παιχνιδι. Με πληκτρολογιο και γενικα με μη αναλογικο χειρισμο δεν ειναι playable.

Τα juiced και nfs δεν εχουν καμια μα καμια σχεση με το GTR Evolution και γενικα την σειρα της Simbian GTR/RACE.

Παρτο και απολαυσε το.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως με το πληκτρολόγιο είναι βελτιωμένη η οδήγηση σε σχέση με το gtr2. Βέβαια είναι ο παράδεισος της τιμονιέρας.

Εγώ με τιμονιέρα ρε σις στουκάρω συνέχεια.

Και έχω τερματίση τόσα racing games με αυτήν.

Τόσο άχρηστος είμαι?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.